مشاهده ی آخرین حکم بازنشستگان کشوری در تیرماه سال جاری

کد خبر : ۳۵۱۸۴۰
مشاهده ی آخرین حکم بازنشستگان کشوری در تیرماه سال جاری

جدول همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری در تیر ۱۴۰۳ را در این مطلب مشاهده می کنید و در رابطه با آخرین حکم بازنشستگان کشوری در تیرماه ۱۴۰۳ در ادامه بیشتر می خوانید.

به گزارش اینتیتر به نقل از اندیشه معاصر، جدول همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری ۱۴۰۳ و آخرین حکم بازنشستگان کشوری در تیرماه ۱۴۰۳ را در اندیشه معاصر می خوانید و ضمن مشاهده جدول همسان سازی حقوق بازنشستگان یادآور می شویم که کلیه افرادی که قصد دریافت حکم حقوقی بازنشستگان کشوری را دارند، می بایست ابتدا از نحوه ورود به سامانه حکم حقوق بازنشستگان کشوری مطلع باشند تا بتوانند با کمک این سامانه، حکم حقوقی خود را دریافت کنند که با مطالعه این مطلب بعد از مراحل دریافت حکم حقوقی در پایانِ همین گزارش، آخرین حکم خود را مشاهده خواهند کرد.

در بند الحاقی یک ماده ۲۹ لایحه برنامه هفتم توسعه، برای عدالت در پرداخت حقوق شاغلان و بازنشستگان و نیز متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان با ۹۰ درصد حقوق و فوق‌العاده‌های مستمر مشمول کسور شاغلان مشابه و هم‌تراز، دولت مکلف است تا پایان سال سوم برنامه به نحوی عمل کند که در سال اول (۱۴۰۳) معادل ۴۰ درصد و در سال‌های دوم و سوم (۱۴۰۴ و ۱۴۰۵) هرکدام ۳۰ درصد مابه‌التفاوت حقوق تا ۹۰ درصد یاد شده در حقوق بازنشستگان اعمال شود.

خبر خوب اینکه بنا به گفته رئیس سازمان برنامه‌ و بودجه کشور، آئین‌نامه اجرایی این بند از برنامه هفتم توسعه به تصویب هیات وزیران رسیده و به‌زودی مبلغ علی‌الحساب متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان واریز خواهد شد.

داود منظور، رئیس سازمان برنامه‌وبودجه در صفحه شخصی خود در فضای مجازی نوشت: «بازنشستگان عزیز! الوعده وفا؛ خبرهای خوشی در راه است. با عنایت به تصویب آئین‌نامه اجرایی متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان در جلسه روز یکشنبه (۳ تیرماه) هیات دولت، در روزهای آینده مبلغی به‌صورت علی‌الحساب در وجه بازنشستگان گرامی پرداخت خواهد شد تا پس از صدور احکام متناسب‌سازی، تسویه قطعی به عمل آید.

نظرات بینندگان