حاشیه غیرمنتظره برای خانواده بکام | اختلاف دیوید و ویکتوریا بکام با پسر بزرگ و عروس آمریکایی‌شان!

کد خبر : ۲۶۰۳۶۷
حاشیه غیرمنتظره برای خانواده بکام | اختلاف دیوید و ویکتوریا بکام با پسر بزرگ و عروس آمریکایی‌شان!

دیوید و ویکتوریا بکام نمی‌توانند خودخواهی‌های بروکلین بکام و نیکولا پلتز را ببخشند و از رفتار پسرشان دلشکسته شده‌اند.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرورزشی، دیوید بکام و ویکتوریا بکام ماه‌ها پس از حل و فصل اختلافات با پسر بزرگشان و نیکولا پلتز، ضربه دیگری از بروکلین و همسرش دریافت کردند. به گزارش مجله هیت، وقتی بروکلین و نیکولا به جای حضور در یک رویداد مهم خانوادگی به کنسرت بیانسه رفتند، دیوید و ویکتوریا شوکه شدند.

در جشن تولد رومئو کل خانواده بکام حضور داشتند: دیوید، ویکتوریا، کروز، هارپر، رومئو و نامزدش میا رگان. اما زوج عاشق‌پیشه غیبت داشتند. آنها حتی با وجود اینکه در آمریکا زندگی می‌کنند دعوت‌های دیوید و ویکتوریا برای حضور در مسابقات اینترمیامی را هم رد کردند.

یک منبع داخلی گفت که ویکتوریا از این اتفاق دلشکسته شده و تصور می‌کرد که رابطه ناخوشایندشان با بروکلین و همسرش نیکولا را درست کرده‌اند. این منبع گفت: «حضور بروکلین و نیکولا در کنسرت بیانسه سیگنال واضحی از مشکلات درون این خانواده بود. رد کردن تولد برادر برای رفتن به کنسرت هرگز در این خانواده پذیرفته نیست، به خصوص اینکه والدین پیشنهاد کرده بودند که برایشان هواپیمای خصوصی بفرستند تا از آمریکا به انگلیس بیایند. دل ویکتوریا شکسته است. او و دیوید معتقدند که بروکلین خیلی خودخواهانه رفتار می‌کند. او مطمئن نیست که بتواند پسرش را به خاطر این اتفاق ببخشد.»

نظرات بینندگان