استوری جنجالی گلرخارجی سپاهان علیه پرسپولیس

کد خبر : ۲۶۰۴۳۸
استوری جنجالی گلرخارجی سپاهان علیه پرسپولیس

استوری جنجالی گلر خارجی سپاهان علیه پرسپولیس را به همراه جزییات خبر و حواشی در ادامه باهم در این بخش از مجله جوان ایرانی ببینید با ما همراه باشید.

به گزارش اینتیتر به نقل از جوان ایرانی، استوری جنجالی گلر خارجی سپاهان علیه پرسپولیس را به همراه جزییات خبر و حواشی در ادامه باهم در این بخش از مجله جوان ایرانی ببینید با ما همراه باشید.

استوری جنجالی گلرخارجی سپاهان علیه پرسپولیس

ساعاتی پس از آن که کریستوفر نت گلر اتریشی با باشگاه سپاهان اصفهان عقد قرارداد کرد اتفاق عجیبی رخ داد. این بازیکن در فضای مجازی، استوری‌هایی که با آدرس صفحه او منتشر شده بود را بازنشر داد؛ بدون آن که بداند متن آن استوری‌ها چه بوده و با چه زبان و چه لحنی بیان شده است.

یکی‌از این استوری‌ها حاوی کلمات‌رکیک و توهین‌ آمیز علیه تمام پرسپولیسی‌ها بود. در همین راستا تیم حقوقی پرسپولیس، شکایتی از گلر جدید سپاهان به کمیته انضباطی ارائه کرده و خواستار پاسخگویی این بازیکن اروپایی در مورد توهین به هواداران خود است.

عذر خواهی کریستوفر نت

سپاهان در این فصل و بعد از جدایی پیام نیازمند موفق به خرید دروازه بان اتریشی به نام کریستوفر نت شده است. دروازه بانی که از لیگ یونان آمده و خیلی زود توانسته توجه هواداران سپاهان را به خود جلب کند.

البته هنوز چند روزی از حضور کریستوفر در این باشگاه اصفهانی نگذشته که وارد حاشیه‌ای عجیب شده و ناخواسته با هواداران و باشگاه پرسپولیس در افتاده است. ماجرا از این قرار است که او بعد از پیوستن به سپاهان، پیام‌هایی که در اینستاگرام به دستش می‌رسیده را بازنشر کرده است؛ از آنجا که این دروازه بان اتریشی زبان فارسی را متوجه نمی‌شود یکی از پیام‌هایی که حاول الفاظ رکیک نسبت به پرسپولیسی‌ها بوده را هم منتشر می‌کند.

نظرات بینندگان