پنجره استقلال باز شد تا منتظر جواب باشگاه باشیم! | مگر شکایت بوشهری‌ها بی‌محل نبود؟

کد خبر : ۲۶۸۰۵۹
پنجره استقلال باز شد تا منتظر جواب باشگاه باشیم! | مگر شکایت بوشهری‌ها بی‌محل نبود؟

پنجره نقل‌وانتقالاتی استقلال که به دلیل پرداخت نشدن حق رشد قایدی و محبی به باشگاه شاهین بوشهر با رأی فیفا بسته شده بود، با پرداخت مبالغ یادشده باز شد.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرورزشی، فیفا در نامه‌ای به باشگاه استقلال از مختومه شدن پرونده شکایت باشگاه شاهین بوشهر و باز شدن پنجره نقل‌وانتقالات آبی‌پوشان خبر داد. اتفاقی که در پی شکایت باشگاه بوشهری بابت حق رشد قائدی رخ داده بود و البته که خبر خوبی است اما…

وقتی این اتفاق افتاد در خبر ورزشی نوشتیم که چرا باید اجازه دهید کار به اینجا برسد؟ مسئولان باشگاه استقلال در گفت‌وگوهای رسمی و بیانیه مدیریت از اساس ماجرا را رد کردند!

استدلال آنها این بود که وقتی باشگاهی دیگر فعالیت ورزشی ندارد چرا باید پولی دریافت کند؟ کم نبودند کسانی که همان موقع می‌گفتند هر خرجی در فوتبال بوشهر باعث بروز استعدادی به نفع آینده کشورمان می‌شود و چه خوب که استقلال این پول را بدهد اما مرغ باشگاه یک پا داشت!

هرچه بود گذشت اما این سوال باقی مانده که اگر همانطور که مدیر استقلال می‌گفت این شکایت محلی نداشت، پس چطور به نتیجه رسید؟ چطور پول را دادند؟

«علی خطیر» در فوتبال ما به عنوان مردی که قانون را خوب می‌داند و ارتباطات خوبی با فیفا دارد شناخته می‌شود. او تا امروز به اغلب باشگاه‌های ما مشاوره حقوقی داده و خلاصه این کاره است. وقتی خود او گفت که این شکایت هیچ محلی از اعراب ندارد همه به عنوان یک کارشناس خبره از او پذیرفتیم. حالا چی شد پس جناب خطیر؟ منتظر توضیح تازه مدیرعامل استقلال هستیم.

نظرات بینندگان