اسطوره پرسپولیس مدیر جنجالی استقلال را شست و پهن کرد + جزئیات

کد خبر : ۲۸۱۰۶۴
اسطوره پرسپولیس مدیر جنجالی استقلال را شست و پهن کرد + جزئیات

بهادر عبدی پیشکسوت پرسپولیس گفت : زمانی که علی سامره از تاریخ پرسپولیس صحبت می‌کند، درباره بزرگان باشگاه پرسپولیس نظیر علی پروین، حسین کلانی، همایون بهزادی، ابراهیم آشتیانی، علی دایی حرف می‌زند او حق ندارد درباره تاریخ و بزرگان پرسپولیس حرفی بزند.

به گزارش اینتیتر به نقل از پارس فوتبال، بهادر عبدی پیشکسوت پرسپولیس درباره تساوی تیم فوتبال پرسپولیس مقابل استقلال تاجیکستان در هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: متأسفانه بازی خوبی نبود و قبل از سفر به تاجیکستان نیز بازیکنان آماده‌سازی خوبی نداشتند. چند بازیکن آنفولانزا گرفته بودند، مصدومیت داشتند و در نهایت نتیجه خوبی رقم نخورد. اما این دلایل و بهانه بیماری نمی‌تواند توجیه خوبی برای عدم نتیجه‌گیری مقابل استقلال تاجیکستان باشد. پرسپولیس در مهمترین و حیاتی‌ترین بازی گروهی‌اش نتیجه‌ای گرفت که یک امتیاز چیزی جز شکست نبود.

وی افزود: اگر پرسپولیس می‌توانست ۳ امتیاز را در تاجیکستان بگیرد تا حدود زیادی شانس خودش را برای صعود به مرحله حذفی لیگ قهرمانان زیاد می‌کرد. پرسپولیس تیم قدرتمندی است که نشان داده توان بازگشت را دارد و می‌تواند دوباره جبران کند. امیدوارم این اتفاق در دیدار‌های النصر و الدحیل بیفتد و حداکثر امتیازات را بگیرد.

کارشناس فوتبال در مورد تأثیر منفی غیبت چند بازیکن اصلی عدم حضور چند بازیکن اصلی در این دیدار، عنوان کرد: تیم‌های بزرگ دنیا هم اگر چند بازیکن کلیدی خودشان را نداشته باشند به مشکل خواهند خورد. مهدی ترابی امسال هنوز آماده نشده، وحید امیری یک وزنه است و نبود این نفرات ضربه بزرگی به تیم زده و مطمئناً بعد از برگشتن ترابی به اوج خودش، مشکلات تیم بر طرف خواهد شد.

پیشکسوت فوتبال با اشاره به اینکه پرسپولیس امسال هیچ دیداری را نباخته، ادامه داد: هیچ تیمی شکست ناپذیر نیست و امکان دارد پرسپولیس در یکی از بازی‌های خودش شکست بخورد. اگر کادرفنی پرسپولیس هم اکنون بتواند اشکال و ایراد تیم را پیدا کند بهتر از بازی‌های انتهای فصل است، چون نباید در بازی‌های آخر فصل امتیاز از دست بدهد. قطعاً گل‌محمدی و اعضای کادر فنی می‌توانند مشکلات را برطرف کنند و پرسپولیس دوباره به کورس رقابت‌ها برگردد تا نتایج خوبش تکرار شود.

عبدی درباره دیدار پرسپولیس و سپاهان در هفته دهم لیگ برتر، گفت: به نظرم این فصل رقیب اصلی پرسپولیس برای رسیدن به قهرمانی، سپاهان است. تیمی باکیفیت که در خط حمله پرتعداد هستند و دفاع و بال‌های کناری‌شان به جمع مهاجمان اضافه می‌شوند. اما این تیم هم نقاط ضعف‌هایی در خط دفاعی خودش دارد که مطمئناً گل‌محمدی نقاط ضعف شان را می‌داند و می‌توانند آن‌ها را شکست بدهد.

وی در مورد اظهارات علی سامره علیه تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: او از طرف کادرفنی استقلال از حضور در تمرینات منع شده بود و مثل اینکه یکی از شروط بازگشت به تمرینات این بوده که حواس هواداران را از نتایج تیمش پرت کند. زمانی که علی سامره از تاریخ پرسپولیس صحبت می‌کند، درباره بزرگان باشگاه پرسپولیس نظیر علی پروین، حسین کلانی، همایون بهزادی، ابراهیم آشتیانی، علی دایی حرف می‌زند. وقتی عنوان می‌کند که پرسپولیس در سطح ما نیست، من هم با او موافقم، چون اصلاً با بزرگان باشگاه پرسپولیس قابل قیاس نیستند و هرکدام از این اسامی اندازه تاریخ یک باشگاه، بزرگ هستند. این صحبت‌های سطحی را اگر یک بچه ۱۰-۱۲ ساله بکند، ایرادی نمی‌شود به آن بچه گرفت، اما سامره حق ندارد درباره تاریخ و بزرگان پرسپولیس حرفی بزند.

نظرات بینندگان