فوری؛ ۵ بازیکن در آستانه قرارداد با پرسپولیس

کد خبر : ۳۴۶۲۲۲
فوری؛ ۵ بازیکن در آستانه قرارداد با پرسپولیس

فرشاد احمدزاده از جمله بازیکنانی است که دو تیم پرسپولیس و استقلال به دنبال جذب او هستند .

به گزارش اینتیتر به نقل از همشهری آنلاین، مدیران باشگاه پرسپولیس در تلاش هستند تا با جذب بازیکنان مورد نظر خود ، تیمشان را برای فصل بعد تقویت کنند .

پرسپولیس سرمربی ندارد، اوسمار هم لیستی نداده، اما باشگاه با این ذهنیت که هر مربی جدیدی بیاورند این بازیکنان را می‌خواهند از مدتی قبل فهرستی از بازیکنان مد نظر خود را آماده کرده و حتی قبل از پایان فصل گذشته تحرکاتی برای جذب آن‌ها آغاز کرده است.

پرسپولیس در پست‌های مدافع راست، وینگر، هافبک میانی و مهاجم دنبال بازیکن جدیدی می‌گردد و برای این منظور گزینه‌هایی لیست شده و پیگیری‌هایی برای جذب آن‌ها انجام شده که شرایط‌شان را مشخص می‌کند.

مهدی تیکدری: این بازیکن ۲۷ ساله و اهل کرمان که در مس کرمان چهره شد غیر از دفاع راست به عنوان وینگ‌بک یا وینگر راست هم بازی می‌کند. او زمانی در تراکتور درخشید و به تیم ملی هم دعوت شد، اما بعد از آن در گل‌گهر فروغ چندانی نداشت. تیکدری فصل قبل ۲۱ بازی برای گل‌گهر انجام داد و ۱۲۶۹ دقیقه در میدان بود که نه گل زد نه پاس گل داد. تیکدری سابقه دو بار مصدومیت از ناحیه رباط صلیبی دارد، اما پرسپولیس می‌خواهد رقیب قدری برای دانیال اسماعیلی‌فر داشته باشد. مدیران باشــــــگاه معتقـــــدند کنعانی‌زادگان هم دو بار رباط داده، اما حالا ستاره تیم ملی و پرسپولیس است و این مسأله در مورد پورعلی‌گنجی هم مصداق دارد

جواد آقایی پور: برای خط حمله، پرپسولیس دنبال این مهاجم ۲۴ ساله رشتی است، اما هم رقبای قدرتمندی در راه جذب او دارد هم اینکه خود آقایی‌پور دنبال لژیونر شدن است. پرسپولیس در نیم فصل هم دنبال آقایی‌پور رفت که باشگاه استقلال برای او بند فسخ ۲۰ میلیارد تومانی گذاشت. جالب اینکه رقم قرارداد این بازیکن با تیم خوزستانی ۲ میلیارد تومان است. آقایی پور با ۹ گلی که در لیگ به ثمر رساند یکی از خوب‌های فصل گذشته بود و به تیم ملی هم رسید، اما بعید است پرسپولیس بتواند او را جذب کند.

احمدرضا زنده‌روح: پرسپولیس از گل‌گهر یک بازیکن دیگر هم می‌خواهد، اما این بازیکن یک هافبک دفاعی ۳۱ ساله با خصوصیات فنی مثبت است که ورودش به پرسپولیس با مسأله جوان‌سازی و جوانگرایی تیمی که میانگین سنی‌اش به بالای ۳۲ سال خواهد رسید منافات دارد. زنده روح در ۲۸ بازی لیگ برتر به میدان رفته و ۷ گل به ثمر رساده که البته غالباً از روی نقطه پنالتی بوده است. با این وجود سؤال اینجاست که با وجود در اختیار داشتن اسدبیگی، ریگی و بازگشت سرلک، چرا پرسپولیس دنبال هافبک دفاعی است؟

فرشاد احمدزاده: عجیب‌ترین گزینه سرخ‌ها شماره ۱۰ سابق این تیم است که یک بار هم به فوتبال اروپا رفت و بعد از حضور ناموفق در لهستان به این تیم بازگشت که ابتدا هواداران او را پس زدند. فرشاد احمدزاده هم ۳۱ سال سن دارد و طی۳۴ بازی در کل مسابقات برای سپاهان فصل قبل ۶ گل زده و ۵ پاس گل داده است. نکته عجیب اینجاست که هوادار متمول می‌خواهد که احمدزاده به پرسپولیس برگردد و او به نوعی گزینه تحمیلی است. جالب اینکه این بازیکن بند فسخ ۶ میلیارد تومانی دارد که جذب او را دشوارتر و غیرمنطقی‌تر می‌کند.

مهدی لیموچی: وینگر تکنیکی ایرالکو که تا قبل از بازی نیمه‌نهایی حذفی ۳۲ بازی در تمامی مسابقات برای تیمش انجام داده ۶ گل زده و ۶ پاس گل داده و به تیم ملی هم رسید هر چند قسمت نشد در این فیفادی به میدان برود. لیموچی در بازی حذفی مقابل پرسپولیس ستاره بود و چشم مدیران باشگاه را گرفت. ظاهراً این بازیکن هم بند فسخ دارد که ۴ میلیارد تومان است

نظرات بینندگان