بمب نقل و انتقالات استقلال از ایتالیا می آید؟!

کد خبر : ۳۴۷۸۷۰
بمب نقل و انتقالات استقلال از ایتالیا می آید؟!

به نظر می رسد استقلال یک خرید جدید باکیفیت داسته باشد.

به گزارش اینتیتر به نقل از آفتاب نو، افراد نزدیک به باشگاه استقلال در این باره اعلام کردند کمیته نقل و انتقالات این باشگاه در صحبت‌های ابتدایی با جواد نکونام نظر مساعد او برای جذب این بازیکن باتجربه که در تیم های مطرح اروپایی همچون آ.اس.رم ایتالیا توپ زده را فراهم کرده و قرار است در صورت رسیدن به توافق برای جذب این بازکن گرانقیمت شاه مرادوف پس از پایان تعطیلات پایان فصل به تهران بیاید تا در این باره با مدیران باشگاه استقلال وارد مذاکره جدی تر شود

شنیده ها از اطرافیان ماشاریپوف - بازیکن ازبکستانی استقلال - نیز حاکی از این است که این دو نفر دوستی و نزدیکی زیادی دارند و در ترکیب تیم ملی نیز به شدت با یکدیگر هماهنگ هستند. قرارداد قرضی شاه مرادوف با باشگاه کالیاری ایتالیا نهم تیر ماه به پایان می رسد و این ستاره ازبکستانی مشکلی برای پیوستن به تیم های دیگر را ندارد.

او تا تیر ماه سال ۱۴۰۵ تحت قرارداد باشگاه آ.اس.رم است ولی ظاهرا کادر فنی رم تمایلی به استفاده از این بازیکن ندارد. او در مجموع ۳۴ بازی که برای رمی ها به زمین رفته تنها سه گل در سری آ به ثمر رسانده است. ضمن اینکه او تا چند روز دیگر (۲۹ جون - نهم تیر ماه) به سن ۲۹ سالگی می رسد و این موضوع نیز می تواند در جدایی قرضی دوباره اش از رم دخیل باشد.

نظرات بینندگان