بلاتکلیفی پرسپولیس با 3 بازیکن | پیشنهادهای هنگفت هوادار متمول به این فوتبالیست ها

کد خبر : ۳۵۰۴۳۶
بلاتکلیفی پرسپولیس با 3 بازیکن | پیشنهادهای هنگفت هوادار متمول به این فوتبالیست ها

حسین بادامکی معاون ورزشی پرسپولیس گفته که ۳ بازیکن باید هرچه زودتر تصمیم خود را بگیرند و ضرب الاجل ۴۸ ساعته نیز به نوعی تعیین کرده است.

به گزارش اینتیتر به نقل از حادثه ۲۴، حسین بادامکی معاون ورزشی پرسپولیس گفته که ۳ بازیکن باید هرچه زودتر تصمیم خود را بگیرند و ضرب الاجل ۴۸ ساعته نیز به نوعی تعیین کرده است.

حسین بادامکی معاون ورزشی پرسپولیس گفته که ۳ بازیکن باید هرچه زودتر تصمیم خود را بگیرند و ضرب الاجل ۴۸ ساعته نیز به نوعی تعیین کرده است.

 همان‌طور که انتظار می‌رفت تلاش‌های باشگاه پرسپولیس برای حفظ مهدی ترابی، دانیال اسماعیلی‌فر و علیرضا بیرانوند به‌تنهایی کافی نبود و در این میان باید تماس‌هایی از سوی نماینده هوادار متمول با این دسته از بازیکنان گرفته می‌شد تا آنها مجاب شوند برای ترک تیم حساب و کتاب دوباره و تجدید نظر کنند.

در ۴۸ ساعت گذشته با واسطه‌گری یک بازیکن پرسپولیس پیشنهادهای وسوسه‌انگیزی به بازیکنان نامبرده‌شد داده شد تا آنها تصمیم بگیرند شرایط را برای جدایی از پرسپولیس مجددا بررسی کنند. البته با توجه به عدم حمایت کنسرسیوم بانک‌ها از باشگاه پرسپولیس طبیعی بود که باز باید هوادار متمول به داد این تیم برسد. ناگفته نماند یکی دو بازیکن بزرگ‌تر پرسپولیس در جریان برخی از مسائل پیرامون تیم‌شان قرار گرفته و حسابی موضع‌گیری کرده‌اند که چرا باید پرداختی‌ها برای یک‌سری از نفرات تیم متفاوت باشد. اتفاقاتی که نشان می‌دهد اگر پرسپولیس بتواند ترابی، بیرو و دانیال را به هر قیمتی حفظ کند قدر مسلم این موضوع تبعاتی در تیم‌شان خواهد داشت.

حسین بادامکی معاون ورزشی پرسپولیس هم با اشاره به این مسئله گفته که آنها باید هرچه زودتر تصمیم خود را بگیرند و ضرب الاجل ۴۸ ساعته نیز به نوعی تعیین کرده است.

او در پاسخ به این سوال که آیا آنها نسبت به حضور در تراکتور پشیمان شده‌اند، گفت: ما هم شنیدیم، اما هنوز مشخص نیست که این عزیزان می‌خواهند بروند یا بمانند و نه خودشان تکلیف را مشخص می‌کنند و نه باشگاه می‌تواند مسیرش را پیدا کند.

شرط گاریدو سرمربی جدید پرسپولیس

معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس خبر داد تنها تایید شورای برون مرزی باقی مانده تا کارلوس گاریدو وارد تهران شود.

حسین بادامکی در خصوص آخرین وضعیت نقل و انتقالات تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: فضای خوبی در باشگاه وجود دارد و نمی‌خواهیم در بازار نقل و انتقالات شتاب زده عمل کنیم.

او ادامه داد: یکسری از افراد دوست ندارند که این باشگاه در مسیر درست گام بردارد. هواداران انتظار دارند که در نقل و انتقالات خوب عمل کنیم و ما هم تمام تلاشمان را می‌کنیم که این اتفاق رخ دهد و بازیکنان با کیفیت جذب تیم شوند.

معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس در خصوص حضور علی رضایی بازیکن تیم خوشه طلایی در باشگاه پرسپولیس گفت: ما این بازیکن را از قبل زیر نظر داشتیم و این بازیکن عملکرد بسیار خوبی داشت و با استعلامی که از مربیان سابق این بازیکن و کسانی که به لیگ دسته اول مشرف هستند گرفتیم همه اذعان کردند که این بازیکن باکیفیت است. ما بازیکنی که در حد نام پرسپولیس نباشد را جذب نخواهیم کرد.

بادامکی تصریح کرد: در فضای نقل و انتقالاتی رقم‌های عجیب و غریبی مطرح می‌شود و اگر قرار است سقف بودجه رعایت نشود به ما هم اعلام کنند تا ما هم تکلیف خودمان را بدانیم. امیدوارم مسئولان رفتار سایر باشگاه‌ها را زیر نظر داشته باشند که با چه مبالغی به دنبال جذب بازیکن هستند. ما باشگاهی هستیم که سقف بودجه را رعایت می‌کنیم و این موضوع به ضرر ماست.

او در رابطه با زمان حضور «کارلوس گاریدو» در ایران عنوان کرد: حضور سرمربی جدید در ایران نیاز به تأیید شورای برون مرزی دارد و ما نامه‌های لازم را ارسال کرده‌ایم و قرار است فردا دوشنبه جلسه‌ای برگزار شود و در صورت تأیید کارهای مربوط به حضور او در ایران بلافاصله انجام خواهد شد.

بادامکی در خصوص پشیمانی علیرضا بیرانوند، دانیال اسماعیلی فر و مهدی ترابی برای ترک پرسپولیس گفت: ما هم چنین صحبتی را شنیده‌ایم و مشخص نیست که این بازیکنان از پرسپولیس جدا می‌شوند یا خیر. حضور یا عدم حضور این ۳ بازیکن تا فردا یا پس فردا مشخص خواهد شد. ما در تلاش هستیم تا بهترین اتفاق‌ها برای پرسپولیس رخ دهد ما تیم خوبی داریم و نباید مانند دیگر تیم‌ها دست به دامن سایر بازیکنان باشیم تا به هر طریقی آن‌ها را جذب کنیم. هواداران در فضای مجازی به اخبار نقل و انتقالاتی توجه نکنند و ما به دنبال ترمیم نقاط ضعف خود هستیم.

نظرات بینندگان