مصاحبه جنجالی کنعانی زادگان علیه پرسپولیس

کد خبر : ۳۵۰۴۳۹
مصاحبه جنجالی کنعانی زادگان علیه پرسپولیس

کنعانی‌زادگان: من از پرسپولیس رانده شدم و به استقلال پناه آوردم.محمدحسین کنعانی‌زادگان مدافع باتجربه فوتبال ایران که سابقه حضور در هر دو تیم پرسپولیس و استقلال را دارد در مصاحبه‌ای جنجالی با خبر ورزشی ناگفته‌هایی از دوران حضورش در این دو تیم را فاش کرد.

به گزارش اینتیتر به نقل از ساناپرس، کنعانی‌زادگان: من از پرسپولیس رانده شدم و به استقلال پناه آوردم.محمدحسین کنعانی‌زادگان مدافع باتجربه فوتبال ایران که سابقه حضور در هر دو تیم پرسپولیس و استقلال را دارد در مصاحبه‌ای جنجالی با خبر ورزشی ناگفته‌هایی از دوران حضورش در این دو تیم را فاش کرد. او که در حال حاضر یکی از مدافعان ثابت پرسپولیس و تیم ملی محسوب می‌شود در لیگ شانزدهم پیراهن آبی‌پوشان را بر تن کرد و در آن مقطع زمانی حرف‌هایش بازتاب گسترده‌ای در میان هواداران دو تیم داشت.

محمدحسین کنعانی‌زدگان اگرچه حالا یکی از مدافعان ثابت پرسپولیس محسوب می‌شود و در تیم ملی هم حضور دارد ولی اواخر بهار سال ۹۵ توسط علیرضا منصوریان به جمع بازیکنان استقلال اضافه شد و در لیگ شانزدهم آبی‌پوش بود.

تونل زمان؛ ۸ سال قبل در چنین روزی (۲۷ خرداد ۱۳۹۵)

کنعانی‌زادگان ۲۷ خرداد ماه سال طی مصاحبه‌ای که در خبر ورزشی منتشر شد با تاکید بر این‌که از پیوستن به استقلال خوشحال است، ادامه داد: وقتی از پرتغال برگشتم قراردادم با پرسپولیس تمام شده بود و به صورت دو ساله راهی ملوان شدم.

فراموش نکنید که آقای منصوریان من را از ملوان خرید نه از پرسپولیس. با علی‌آقا در تیم امید کار کرده بودم و از همان زمان دوست داشتم دوباره با ایشان کار کنم. اتفاقا خودش هم به من گفت یک روز شاگردم می‌شوی و کمک می‌کنم تا به بالاترین سطح فوتبال برسی. تفکرات منصوریان شبیه به کیروش است و من می‌توانم از استقلال به تیم ملی برسم.

کنعانی‌زادگان که سابقه حضور در پرسپولیس را قبل از پیوستن به استقلال نیز داشت پیرامون نشان دادن عدد ۶ برای کری خواندن با استقلالی‌ها هنگام حضور در پرسپولیس تصریح کرد: خیلی از بازیکنان عدد ۶ یا ۴ را نشان می‌دهند و این چیز عجیبی نیست ولی فوتبال حرفه‌ای این چیزها سرش نمی‌شود.

مهم نیست که من قبلا عدد ۶ را نشان می‌دادم بلکه الان می‌خواهم بهترین نمایش خودم را ارائه کنم. این را هم بگویم که قبل از پیوستن به استقلال سه بار به باشگاه پرسپولیس رفتم اما به من بی‌محلی کردند. بهتر است هواداران پرسپولیس بدانند چه اتفاقی رخ داد

 

نظرات بینندگان