خبر خوش مالک باشگاه پرسپولیس برای هواداران

کد خبر : ۳۵۰۴۷۲
خبر خوش مالک باشگاه پرسپولیس برای هواداران

صبح امروز جلسه مهمی بین مدیران باشگاه پرسپولیس و مدیران بانک شهر به عنوان مالک باشگاه تشکیل شد و در این جلسه مدیریت باشگاه پرسپولیس با تشریح شرایط این روزهای باشگاه تاکید کرد پرسپولیس برای بستن تیمی قدرتمند نیاز به شرایط مالی بهتری دارد.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرورزشی، صبح امروز جلسه مهمی بین مدیران باشگاه پرسپولیس و مدیران بانک شهر به عنوان مالک باشگاه تشکیل شد و در این جلسه مدیریت باشگاه پرسپولیس با تشریح شرایط این روزهای باشگاه تاکید کرد پرسپولیس برای بستن تیمی قدرتمند نیاز به شرایط مالی بهتری دارد. برهمین اساس در این جلسه مصوب شد بودجه مناسبی برای تسویه حساب بدهی بازیکنان قدیمی در اختیار باشگاه قرار گرفته تا بدهی سه فصل اخیر به سرخپوشان پرداخت و با تمام آن ها تسویه حساب شود.

از سوی دیگر مصوب شد تا برای حضوری مناسب در نقل و انتقالات نیز بودجه ای برای پرداخت مبالغ رضایت نامه بازیکنان جدید به باشگاه های قبلی شان درنظر گرفته شود. از این رو خروجی این جلسه قطعا برای هواداران پرسپولیس خوش آیند خواهد بود چرا که با پرداخت بدهی بازیکنان قدیمی، گره نقل و انتقالات پرسپولیس با همین تسویه حساب بازیکنان باز می‌شود و باشگاه با باقی مانده مبلغ، نیازهای نقل و انتقالاتی را برآورده می‌کند.

 

نظرات بینندگان