آرش رضاوند مقابل هواداران استقلال ایستاد!

کد خبر : ۳۵۰۸۷۶
آرش رضاوند مقابل هواداران استقلال ایستاد!

آرش رضاوند در صفحه اینستاگرامی به منتقدانش پاسخ های تندی داده است.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرورزشی، پس از درخواست جواد نکونام برای تمدید قرارداد آرش رضاوند، هجمه زیادی از سوی هواداران استقلال به جواد نکونام ایجاد شد و با توجه به عملکرد رضاوند در استقلال، هواداران به صفحه شخصی این بازیکن هجوم آوردند و از او خواستند از تیم استقلال برود اما آرش رضاوند در پاسخ به انتقادات، راه درستی را انتخاب نکرد و با توجه به تصاویری که در رسانه ها از چت های او با هواداران استقلال پخش شده است، این بازیکن با بد اخلاقی و الفاظ رکیک به منتقدان خود پاسخ می دهد.

امروز هواداران استقلال در برخی کانال ها و در فضای مجازی اسکرین شات هایی را منتشر کردند که حاوی واژه های رکیک است.آنها مدعی هستند هر هواداری از رضاوند انتقاد کند، این بازیکن استقلال با الفاظ ناپسند جوابش را می دهد.

خبرورزشی به دلیل واژه های نامناسبی که رضاوند برای پاسخگویی به منتقدین خود استفاده کرده، از انتشار اسکرین شات های وایرال شده در فضای مجازی معذور است.

آرش رضاوند در فصل گذشته نسبت به سایر هم پست های خود آمار چندان خوبی بر جای نگذاشت که همین امر سبب شد انتقادات هواداران نسبت به او شدت یابد اما خلاف نظر هواداران استقلال، این بازیکن مورد علاقه جواد نکونام بوده و در لیست تمدیدی های این مربی قرار دارد.

 

نظرات بینندگان