خط قرمز جدید برای نقل و انتقالات استقلال

کد خبر : ۳۵۰۹۵۰
خط قرمز جدید برای نقل و انتقالات استقلال

رویای بازگشت به استقلال ناکام ماند؛ مدافع سابق آبی‌ها به دلیل قرارداد با سپاهان راهی دیگری در پیش دارد.

به گزارش اینتیتر به نقل از ورزش سه , یکی از بازیکنانی که برای تقویت خط دفاعی استقلال مدنظر جواد نکونام بود و سرمربی آبی‌ها نامش را به مدیران باشگاه ارائه کرده بود، محمد دانشگر است. مدافع سابق استقلال که طی دو فصل گذشته در سپاهان توپ زد، یکی از نفراتی بود که استقلالی‌ها برای جذب او اقدام کردند.

دانشگر که دوران موفقی را با استقلال داشت، در ابتدای لیگ بیست و  دوم با قراردادی سه ساله راهی سپاهان شد و از این قرارداد یک فصل دیگر باقی مانده است.

با اینکه شایعاتی درباره مشروط بودن قرارداد سال سوم دانشگر با سپاهان شنیده می‌شد، اما این مسئله صحت ندارد و این مدافع باتجربه به طور رسمی یک فصل دیگر با طلایی پوشان اصفهانی قرارداد دارد.

در چنین شرایطی حضور دانشگر در استقلال منتفی است و سپاهانی‌ها تحت هیچ شرایطی با جدایی موافقت نخواهند کرد. مسئولان استقلال هم از جذب دانشگر به طور قطعی ناامید شده‌اند و از نکونام خواسته‌اند فرد جدیدی را در پست دفاع وسط برای مذاکره به آنها معرفی کند.

گفتنی است دیگر مدافع مدنظر نکونام در نقل و انتقالات تابستانی سامان فلاح بود که او نیز تحت قرارداد گل‌گهر سیرجان است و حضور او هم در جمع آبی‌پوشان امکان‌پذیر نیست.

 

نظرات بینندگان