مدیر عامل استقلال انتخاب شد

کد خبر : ۳۵۰۹۶۱
مدیر عامل استقلال انتخاب شد

سرپرست باشگاه استقلال در آستانه مدیرعاملی آبی‌ها قرار دارد.

به گزارش اینتیتر به نقل از پارس فوتبال، پس از جمع بندی مسئولان باشگاه استقلال و هلدینگ خلیج فارس، ترکیب جدید هیات مدیره این باشگاه مشخص شد و قرار است به زودی جلسه‌ای در همین خصوص برگزار شود.احمد شهریاری (رئیس هیات مدیره)، مهدی افضلی (نایب رئیس)، فرشید سمیعی و مصطفی کارخانه نفرات معرفی شده برای چینش جدید هیات مدیره آبی‌ها هستند.

گفته می‌شود پیش از این نام مهدی حیدرزاده به عنوان عضو پنجم معرفی شده بود که به دلیل صادر نشدن تاییده‌های لازم، فرد دیگری معرفی شده است.با اینحال قرار است ترکیب کامل هیات مدیره به زودی توسط سایت کدال ( سامانه اطلاع رسانی ناشران) اعلام و مشخص شود که تکمیل کننده هیات مدیره استقلال چه کسی است.

پس از اعلام رسمی توسط سایت کدال، هیات مدیره باشگاه استقلال تشکیل جلسه می‌دهد که به نظر می‌رسد این جلسه پس از انتخابات و در هفته آینده برگزار شود.

درمورد مدیرعاملی استقلال فرشید سمیعی محتمل‌ترین گزینه است و گفته می‌شود به زودی حکم او صادر می‌شود. هرچند که از طرفی گفته می‌شود لزومی ندارد مدیرعامل باشگاه از بین اعضای هیات مدیره باشد و ممکن است فرد دیگری خارج از این جمع 5 نفره به عنوان مدیرعامل جدید منصوب شود.

 

نظرات بینندگان