جدیدترین وضعیت نقل و انتقالات استقلال: این 4 گزینه منتفی شدند ، ارائه لیست دوم نکونام

کد خبر : ۳۵۰۹۶۸
جدیدترین وضعیت نقل و انتقالات استقلال: این 4 گزینه منتفی شدند ، ارائه لیست دوم نکونام

از این جمع استقلالی ها با محمد حسین اسلامی قرارداد بستند و میلاد زکی پور نیز با مسوولان این باشگاه به توافق رسیده و قرار است رسما قرارداد خود را امضا کند اما در بقیه موارد موانع بزرگی وجود دارد.

به گزارش اینتیتر به نقل از آنا، جواد نکونام در جلساتی که در چند هفته اخیر با مدیران استقلال داشت نام نفرات مختلف را برای نقل و انتقالات ارائه کرد.نفراتی مثل مهدی قایدی، محمد کریمی، محمد حسین اسلامی، میلاد زکی پور، جواد آقایی پور، محمد دانشگر، سامان فلاح و چند لژیونر در فهرست سرمربی استقلال قرار داشتند که البته از این جمع استقلالی ها با محمد حسین اسلامی قرارداد بستند و میلاد زکی پور نیز با مسوولان این باشگاه به توافق رسیده و قرار است رسما قرارداد خود را امضا کند اما در بقیه موارد موانع بزرگی وجود دارد.

از بین این نفرات دانشگر با سپاهان قرارداد دارد و حضور او در استقلال منتفی است، آقایی پور نیز با مدیران سپاهان توافق کرده و باشگاه گل گهر هم رقم سنگینی برای رضایتنامه سامان فلاح تعیین کرده است. تکلیف نفراتی مثل قائدی هم مشخص است و حضور این بازیکن در استقلال تقریبا غیر ممکن به نظر می رسد.

با این شرایط سرمربی استقلال قرار است نشستی دیگر با مسئولان باشگاه استقلال برگزار و لیست دوم خود را به مسئولان باشگاه ارائه کند.همچنین در این جلسه قرار است مسائل مختلف تیم استقلال برای فصل اینده مورد بررسی قرار بگیرد

نظرات بینندگان