رضاوند الفاظ رکیک نثار هواداران استقلال کرد!

کد خبر : ۳۵۱۰۳۴
رضاوند الفاظ رکیک نثار هواداران استقلال کرد!

آرش رضاوند در صفحه اینستاگرامی خود با کلمات زشت به منتقدانش پاسخ‌های تندی داد.

به گزارش اینتیتر به نقل از منیبان، پس از درخواست جواد نکونام برای تمدید قرارداد آرش رضاوند، هجمه زیادی از سوی هواداران استقلال روی سرمربی  ایجاد شد و با توجه به عملکرد رضاوند، هواداران به صفحه شخصی این بازیکن هجوم آوردند و از او خواستند از تیم استقلال برود اما آرش رضاوند در پاسخ به انتقادات، راه درستی را انتخاب نکرد و با توجه به تصاویری که در رسانه‌ها از چت‌های او با هواداران استقلال پخش شده است، این بازیکن با بد اخلاقی و الفاظ رکیک به منتقدان خود پاسخ می‌دهد.

امروز هواداران استقلال در برخی کانال‌ها و در فضای مجازی اسکرین شات‌هایی را منتشر کردند که حاوی واژه‌های رکیک است. آنها مدعی هستند هر هواداری از رضاوند انتقاد کند، این بازیکن استقلال با الفاظ ناپسند جوابش را می‌دهد. به دلیل واژه‌های نامناسبی که رضاوند برای پاسخگویی به منتقدین خود استفاده کرده، از انتشار اسکرین شات‌های وایرال شده در فضای مجازی معذوریم.

آرش رضاوند در فصل گذشته نسبت به سایر هم پست‌های خود آمار چندان خوبی بر جای نگذاشت که همین امر سبب شد انتقادات هواداران نسبت به او شدت یابد اما خلاف نظر هواداران استقلال، این بازیکن مورد علاقه جواد نکونام بوده و در لیست تمدیدی‌های این مربی قرار دارد.

 
 
نظرات بینندگان