باشگاه پرسپولیس در انتظار امضای آل کثیر ماند

کد خبر : ۳۵۱۰۹۵
باشگاه پرسپولیس در انتظار امضای آل کثیر ماند

دو روز قبل بود که باشگاه پرسپولیس برای عیسی آل کثیر که در خارج از کشور مشغول استراحت است پیش قراردادی را ارسال کرد تا با توجه به مفاد قید شده در این پیش قرارداد اعم از مبلغ قرارداد و پاداش ها، این قرارداد توسط آل کثیر تایید و امضا شود.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرورزشی، عیسی آل کثیر هنوز پیش قراردادی که باشگاه پرسپولیس برای او ارسال کرده را امضا نکرده است.دو روز قبل بود که باشگاه پرسپولیس برای عیسی آل کثیر که در خارج از کشور مشغول استراحت است پیش قراردادی را ارسال کرد تا با توجه به مفاد قید شده در این پیش قرارداد اعم از مبلغ قرارداد و پاداش ها، این قرارداد توسط آل کثیر تایید و امضا شود.

حال خبرهای دریافتی حاکی از آن است که این پیش قرارداد هنوز امضا نشده و گویا عیسی هنوز منتظر دریافت مطالبات فصل گذشته است. در این میان بستری شدن ایجنت این بازیکن در بیمارستان به دلیل تصادفی که چند روز قبل داشت مزید بر علت شده تا کارها به تعویق بیافتد.

همان طور که می دانید طبق مصوبه جدید مالک باشگاه پرسپولیس قرار است بدهی سه فصل گذشته بازیکنان پرسپولیس پرداخت شود و به همین دلیل کمتر نگرانی بابت دریافت مطالبات وجود دارد اما آل کثیر بی توجه به این موضوع ابتدا خواهان دریافت مطالبات خود است. از این رو باید دید درنهایت عیسی آل کثیر که ابتدای فصل قبل نیز به خاطر اختلافات مالی راهی سپاهان شد و باز هم برگشت، همچنان از امضای پیش قرارداد امتناع می کند یا نه.

 

نظرات بینندگان