هرگز به رئال مادرید نخواهم رفت! | مسی بازیکن مورد علاقه‌ام نیست!

کد خبر : ۳۵۱۱۰۲
هرگز به رئال مادرید نخواهم رفت! | مسی بازیکن مورد علاقه‌ام نیست!

لامین یامال در گفتگو با خبرنگاران اعلام کرد که هیچوقت به رئال مادرید نخواهد رفت و به بارسلونا پایبند است، و همچنین بازیکن مورد علاقه خود را نیز معرفی کرد.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرورزشی، لامین یامال، ستاره بارسلونا به رسانه‌ها گفت: «من هرگز به رئال مادرید نخواهم رفت.» یامال این حرف را در مصاحبه‌ پیش از دیدار یک‌چهارم نهایی یورو ۲۰۲۴ مقابل آلمان میزبان به زبان آورد. این بازیکن ۱۶ ساله به دلیل عملکرد درخشانش برای باشگاه و کشورش مورد تحسین قرار گرفته و تمام توجهات را به سمت خود جلب کرده است. او از ۷ سالگی به آکادمی لاماسیا پیوست و در ۱۵ سالگی در سال ۲۰۲۳ اولین بازی خود را برای تیم اصلی انجام داد و خیلی زود خود را به سطح نخست فوتبال جهان معرفی کرد اما تقریباً هیچ شانسی وجود ندارد که رئال مادرید هرگز به جذب او علاقه نشان بدهد.

لوس بلانکوس در حال حاضر تیمی پر از بهترین استعدادهای جهان از کیلیان امباپه گرفته تا وینیسیوس و اندریک دارد و به نظر نمی‌رسد که به وجود یامال در مادرید نیاز باشد. بارسلونا روی این ستاره نوجوان سرمایه‌گذاری بلندمدت کرده و به هیچ وجه حاضر به فروش او نیست. آنها حتی در تازه‌ترین خبر، پیشنهاد ۲۵۰ میلیون یورویی پاری‌سن‌ژرمن را هم رد کردند و این ستاره را با چنگ و دندان حفظ کرده‌اند تا شاید در سالهای پیش رو جای خالی لیونل مسی را برایشان پر کند و به فوق‌ستاره تبدیل شود.

در این مصاحبه همچنین از یامال در مورد بازیکن مورد علاقه‌اش پرسیدند و پاسخ او تقریبا همه را غافلگیر کرد. یامال بارها و بارها با مسی مقایسه شده و بسیاری او را مسی بعدی فوتبال می‌دانند. اما این ستاره نوجوان در کمال ناباوری گفت: «من همیشه گفته‌ام که لئو مسی بهترین بازیکن تاریخ است، اما کسی که دوست دارم بازیهایش را تماشا کنم نیمار است.»

اگر یامال و اسپانیا موفق بشوند از سد آلمان میزبان عبور کنند و خود را به نیمه‌نهایی برسانند، یا باید با رقیب همیشگی مسی یعنی کریستیانو رونالدو و پرتغال روبرو شوند و یا باید به مصاف خرید جدید رئال مادرید یعنی کیلیان امباپه و فرانسه بروند.

نظرات بینندگان