پیکان در راه بازگشت به لیگ برتر؛ گزینه‌های نیمکت چه کسانی هستند؟

کد خبر : ۳۵۱۱۰۸
پیکان در راه بازگشت به لیگ برتر؛ گزینه‌های نیمکت چه کسانی هستند؟

پیکانی‌ها در جستجوی ناخدای جدید: مربی آینده شاگردانِ طلایی‌پوشان چه کسی خواهد بود؟

به گزارش اینتیتر به نقل از ورزش سه، در روزهایی که اکثر تیم‌های مطرح لیگ یک اقدام به انتخاب سرمربی خود برای فصل جدید کرده‌اند، پیکانی‌ها هنوز اقدامی برای برگزیدن نفر اول نیمکت خود انجام نداده‌اند.

مسئولان باشگاه پیکان تا چند روز قبل امیدواری‌هایی نسبت به محرز شدن تبانی در برخی بازی‌های مس رفسنجان داشتند تا شاید بتوانند در لیگ برتر به فعالیت خود ادامه بدهند اما با زمان‌برشدن این مسئله آنها نمی‌توانند بیش از این صبر کنند و برای بستن تیم در لیگ یک اقدام کرده‌‌اند.

تیم ریشه‌دار پایتخت که در سال‌های گذشته یکی از بازیکن‌ساز ترین‌ها بوده، حالا سعی دارد با انتخاب یک سرمربی باتجربه سریعا به لیگ برتر برگردد و گزینه‌هایی نیز برای این منظور مشخص شده است.

از باشگاه پیکان خبر می‌رسد عبدالله ویسی، محمود فکری، وحید رضایی، محمدرضا طهماسبی و یکی دو سرمربی دیگر گزینه‌های اصلی هدایت خودروسازان در فصل جاری هستند و با آنها مذاکره خواهد شد.

ویسی، فکری و رضایی سوابق خوبی در فوتبال ایران دارند و به واسطه همین موضوع جزء گزینه‌های سرمربیگری قرار گرفته‌اند. همچنین محمدرضا طهماسبی کاپیتان، مربی و سرپرست سابق پیکان که بیش از 25 سال از عمر خود را در این تیم با سمت‌های مختلف گذرانده هم گزینه دیگر خودروسازان محسوب می‌شود.

باید منتظر ماند و دید در نهایت چه کسی سکان هدایت خودروسازان را در لیگ دسته اول برعهده خواهد گرفت.

 

نظرات بینندگان