هایجکت دوباره سپاهان از روی دست استقلال + این بازیکن هم زردپوش می شود

کد خبر : ۳۵۱۱۲۲
هایجکت دوباره سپاهان از روی دست استقلال + این بازیکن هم زردپوش می شود

حسین گودرزی پس از محمدهادی کریمی دومین بازیکنی هست که پس از صحبت با استقلال احتمالاً به تیم سپاهان خواهد پیوست.

به گزارش اینتیتر به نقل از فوتبال ۳۶۰، مدیران باشگاه سپاهان اصفهان در تلاش هستند تا بتوانند با حسین گودرزی به توافق برسند و این مدافع ۲۳ ساله را به خدمت بگیرند.

سپاهان هنوز رسماً وارد بازار نقل‌وانتقالات تابستانه و تمدید قرارداد محمد کریمی و نیما میرزازاد طی ۲ روز اخیر، مهم‌ترین کُنش‌های نقل‌وانتقالاتی طلایی‌پوشان محسوب می‌شود. هر چند که گفته می‌شود آن‌ها با جواد آقایی‌پور، مهاجم فصل گذشته استقلال خوزستان به توافق رسیده‌اند اما هنوز از این مهاجم جوان که از تیم‌های اورنبورگ روسیه و استقلال تهران هم پیشنهاد داشت، رونمایی رسمی انجام نشده است. در کنار جذب احتمالی آقایی‌پور، یکی از دغدغه‌های مدیران باشگاه سپاهان تقویت ساختار دفاعی تیم‌شان است.

رامین رضاییان بعد از پایان فینال جام حذفی با هواداران سپاهان خداحافظی کرد و روز گذشته بود که میلاد زکی‌پور هم با انتشار پیامی در صفحه اینستاگرامی‌اش، رسماً پایان همکاری خود با تیم اصفهانی را اعلام کرد و ضمن عدم تمدید قراردادش با سپاهان، با امضای قراردادی ۲ ساله به استقلال تهران پیوست تا اولویت‌های طلایی‌پوشان در بازار تابستانه، تقویت سمت راست‌وچپ خط دفاعی تیم‌شان باشد. ضمن آنکه سرباز شدن امید نورافکن، بیش از پیش در سمت چپ خط دفاعی سپاهان اخلال ایجاد کرده و حالا طلایی‌پوشان به دنبال تقویت فهرست خود در بازار تابستانه هستند.

 

نظرات بینندگان