ادامه مذاکره باشگاه پرسپولیس برای جذب این ۲ بازیکن

کد خبر : ۳۵۱۱۵۶
ادامه مذاکره باشگاه پرسپولیس برای جذب این ۲ بازیکن

در چنین شرایطی باشگاه پرسپولیس با نساجی وارد مذاکره شد و بدون اینکه نامه کتبی بدهد، خواهان به خدمت گرفتن این بازیکن شده است. آن هم در شرایطی که نساجی و آزادی که سابقه بازی در استقلال را دارد….

به گزارش اینتیتر به نقل از فرهیختگان، باشگاه پرسپولیس با ارسال نامه‌ای به باشگاه آلومینوم به شکل رسمی خواهان به خدمت گرفتن این بازیکن شده است و مذاکرات در حال انجام است. باشگاه اراکی البته خودش مشکلی بابت صدور رضایت‌نامه لیموچی ندارد اما تصمیم‌گیری نهایی درباره او را منوط به نظر نهایی مجتبی حسینی اعلام کرد.

حالا طبق شنیده‌ها از جلسه شب گذشته مجتبی حسینی با مدیریت آلومینیوم، این مربی با جدایی لیموچی و پیوستن او به پرسپولیس مخالفت کرده است.
البته این انتقال با وجود مخالفت حسینی هنوز به صورت صددرصد منتقی نشده و پرسپولیس گفته علاوه بر پرداخت مبلغ ۳.۵ میلیاردی رضایت نامه لیموچی با انتقال قطعی دو بازیکن قرضی خود یعنی احمد گوهری و ابوالفضل سلیمانی نیز موافقت خواهد کرد.

هم‌چنین مذاکره مستقیم لیموچی با حسینی برای جلب نظر مثبتش جهت جدایی از آلومینیوم هم ممکن است اتفاق بیفتد.
پس تا این لحظه و زمان انتشار این خبر، مجتبی حسینی بزرگ‌ترین مانع انتقال لیموچی به پرسپولیس است.

آزادی پرسپولیسی می‌شود؟!

مدیران باشگاه پرسپولیس برای به خدمت گرفتن مهاجم ملی‌پوش نساجی، کمی دیر اقدام کردند. از چند هفته قبل باشگاه العروبه امارات برای جذب این بازیکن به صورت رسمی اقدامات قانونی را شروع کرده بود. حتی قرار گذاشته شد که محمدرضا آزادی برای انجام کارهای نهایی مربوط به عقد قرارداد راهی دوبی شود. در چنین شرایطی باشگاه پرسپولیس با نساجی وارد مذاکره شد و بدون اینکه نامه کتبی بدهد، خواهان به خدمت گرفتن این بازیکن شده است. آن هم در شرایطی که نساجی و آزادی با العروبه طبق شنیده‌های خبرنگار تفاهم‌نامه سه جانبه امضا کرده‌اند و اگر مبلغ رضایت نامه ۳۰۰ هزار دلاری پرداخت شود بازیکن راهی امارات خواهد شد.

پرسپولیس هم اگر آزادی را بخواهد، حالا به جز نساجی باید با باشگاه اماراتی هم وارد مذاکره شود. یعنی اگر اراده جدی برای جذب محمدرضا آزادی دارند، باید مقدماتی فراهم کنند که باشگاه العروبه قید به خدمت گرفتن آزادی را بزند و تفاهم‌نامه با نساجی را باطی کند.

 

نظرات بینندگان