فوری؛ رد درخواست بازگشت بیرانوند به پرسپولیس

کد خبر : ۳۵۱۲۳۰
فوری؛ رد درخواست بازگشت بیرانوند به پرسپولیس

یکی از رسانه‌ها هم مدعی شد بعد از انتشار ویدئوی جنجالی بیرانوند در خصوص ماجرای فسخ قرارداد، علیرضا از مدیران پرسپولیس اطلاع داد که حاضر است دوباره به این تیم برگردد و قرارداد جدیدی را امضا کند.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرورزشی، یکی از رسانه‌ها هم مدعی شد بعد از انتشار ویدئوی جنجالی بیرانوند در خصوص ماجرای فسخ قرارداد، علیرضا از مدیران پرسپولیس اطلاع داد که حاضر است دوباره به این تیم برگردد و قرارداد جدیدی را امضا کند. بیرانوند که مشکل اصلی اش دریافتی کمش نسبت به ذخیره‌هایش در تیم ملی بود، اعلام کرد حاضر است با افزایش قراردادش در پرسپولیس بماند. پیگیری‌های ما در این خصوص نشان می‌دهد این ماجرا کاملا صحت دارد و علیرضا دوست دارد به کارش در پرسپولیس ادامه دهد. با این وجود مدیران پرسپولیس تحت هیچ شرایطی حاضر به بازگشت علیرضا نیستند و حتی این موضوع در هیئت مدیره این باشگاه هم تصویب شد. پیگیری‌های بیشتر ما در این زمینه ما را به اطلاعات بیشتری از ماجرای جدایی بیرانوند رساند. اتفاقاتی که در نوع خودش هم جالب توجه است و هم بسیار عجیب.

یکی از ستاره‌های پرسپولیس چندی قبل برای ماندن بیرانوند واسطه شد و در صحبتی که با چند مدیر پرسپولیسی انجام داد، از آن‌ها خواست مشکل بیرانوند را درون خانواده حل کنند تا علیرضا به پرسپولیس برگردد. درخواستی که خیلی زود توسط مدیران پرسپولیس رد شد و آن‌ها اعلام کردند دیگر نیازی به بیرانوند ندارند و حتی با چند گزینه هم برای جانشینی او صحبت کردند. بعد دیگر این ماجرا پای هوادار متمول پرسپولیس را به میان می‌آورد.

این فرد پولدار که سال‌هاست به پرسپولیس کمک مالی می‌کند، نفوذ بالایی بین تیم مدیریتی پرسپولیس دارد و معمولا درخواست‌های او در باشگاه پرسپولیس رد نمی‌شود. این فرد خارج نشین که از قضا رابطه بدی هم با بیرانوند دارد و بارها در محافل مختلف اعلام کرد از علیرضا خوشش نمی‌آید، به شدت مخالف بازگشت بیرانوند است و حتی اعلام کرده از جدایی بیرو خوشحال هم شده است. این هوادار متمول از اصلی ترین مخالفان بازگشت بیرانوند به پرسپولیس است. همچنین یکی از پیشکسوتان سرشناس و مطرح پرسپولیس که سابقه زیادی در این تیم دارد و ارتباط بسیار خوب و نزدیکی هم با درویش دارد، به مدیرعامل پرسپولیس و چند تن از اعضای هیئت مدیره این باشگاه توصیه کرده که تحت هیچ شرایطی با بازگشت بیرانوند موافقت نکنند.

این پیشکسوت معتقد است بازگشت بیرانوند باعث ایجاد هرج و مرج می‌شود و تیم را به هم می‌ریزد. هرچه که هست بیرو روز به روز به جدایی از پرسپولیس نزدیک و نزدیک‌تر می‌شود و احتمالا به زودی تیم جدیدش را هم معرفی خواهد کرد. بعضی از هواداران پرسپولیس از بیرانوند بابت فسخ قراردادش ناراحت هستند و حتی دوست ندارند او را دوباره با پیراهن پرسپولیس ببینند.

با این وجود عده ای از پرسپولیسی‌ها معتقدند پرسپولیس و بیرانوند به هم نیاز دارند و پرسپولیس بدون این گلر به مشکل برخواهد خورد. پیدا کردن جانشین برای علیرضا کار سختی است و احتمال اینکه پرسپولیس در بازی‌های لیگ نخبگان و همچنین لیگ آینده به مشکل بخورد وجود دارد. این عده از پرسپولیسی‌ها بیشتر فوتبالی به ماجرا نگاه می‌کنند و معتقدند حتی اگر بیرانوند دچار اشتباه هم شده، باید این موضوع به خوبی مدیریت می‌شد تا پرسپولیس از جدایی یکی از بهترین و مهم ترین ستاره‌های خود متضرر نشود.

نظرات بینندگان