فوری؛گریگور برازده خرید خارجی پرسپولیس جایگزین اسماعیلی فر

کد خبر : ۳۵۱۲۳۷
فوری؛گریگور برازده خرید خارجی پرسپولیس جایگزین اسماعیلی فر

پرسپولیس که در فصل نقل و انتقالات تابستانی تاکنون عملکرد فعالی داشته، در آستانه شکار یک مدافع گرجستانی و جایگزینی برای اسماعیلی فر است.

به گزارش اینتیتر به نقل از نبض بازار، پرسپولیس که در فصل نقل و انتقالات تابستانی تاکنون عملکرد فعالی داشته به نظر می‌رسد در آستانه شکار یک مدافع گرجستانی است. گریگول چابرادزه مدافع ذوب‌آهن، که فصل گذشته عملکرد موفقی در لیگ ایران داشت، در آستانه پیوستن به سرخپوشان قرار دارد.

هنوز به طور رسمی این خبر از سوی باشگاه پرسپولیس یا چابرادزه تایید نشده، اما گفته می‌شود مذاکرات بین دو طرف به مراحل پایانی خود رسیده و به زودی این انتقال نهایی خواهد شد.

چابرادزه در صورت پیوستن به پرسپولیس، می‌تواند جایگزین دانیال اسماعیلی‌فر در پست دفاع راست شود. او سابقه بازی در تیم ملی گرجستان را نیز در کارنامه خود دارد.

هواداران پرسپولیس که از عملکرد تیم خود در فصل گذشته رضایت چندانی نداشتند، منتظر تقویت تیم خود در فصل نقل و انتقالات هستند و امیدوارند با جذب چابرادزه، خط دفاعی تیمشان قدرتمندتر شود.

باشگاه پرسپولیس این روزها مذاکرات خود را برای خرید بازیکنان جدید آغاز کرده و در تازه‌ترین گام به دنبال خرید یک مدافع خارجی رفته است.

گریگول چابرادزه نام مدافعی است که پرسپولیس به سراغ او رفته و مذاکراتی را هم با این بازیکن انجام داده و به توافقاتی دست یافته است.

چابرادزه فصل گذشته با انتقال به ذوب‌آهن وارد فوتبال ایران شد و جالب اینکه مسیر مشابه با گولسیانی را طی کرد و حالا ممکن است هم‌تیمی گئورگی شود.

این مدافع ۲۸ ساله در لیگ گرجستان با دینامو باتومی قهرمان شده و فصل پیش هم در ترکیب ذوب‌آهن نمایش خوبی داشت.

جالب اینکه او در سال‌های گذشته کم و بیش به تیم ملی کشورش هم دعوت شده و ۹ بازی ملی انجام داده است.

این بازیکن در پست دفاع راست به میدان می‌رود و در صورت این انتقال، جایگزین دانیال اسماعیلی‌فر خواهد شد.

 

نظرات بینندگان