ادعای جدید قطری‌های؛ درخواست پرسپولیس برای معاوضه عبدالکریم حسن با عمر السوما

کد خبر : ۳۵۱۴۳۶
ادعای جدید قطری‌های؛ درخواست پرسپولیس برای معاوضه عبدالکریم حسن با عمر السوما

طبق اعلام روزنامه الرای قطر، پرسپولیس معاوضه عبدالکریم حسن با عمر السوما را خواستار شده است و این در حالی است که عبدالکریم حسن یک فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد.

به گزارش اینتیتر به نقل از ایسنا، عملکرد درخشان این بازیکن قطری باعث شده است تا او مورد توجه الوکره و العربی قرار گیرد. مسئولان باشگاه العربی برای مذاکره با پرسپولیس راهی تهران شده‌اند و به نظر می‌رسد که خود این بازیکن هم دوست دارد که به لیگ ستارگان قطر برگردد.

روزنامه الرای قطر در شماره امروز یک‌شنبه خود با تیتر "معاوضه عبدالکریم حسن با عمر السوما" نوشت: گزارش‌ها حاکی از این است که پرسپولیس معاوضه عبدالکریم حسن به عمر السوما، مهاجم سوریه‌ای العربی را خواستار شده است و این درحالی است که باشگاه العربی دوست دارد که السوما را حفظ کند.

الرای در ادامه گزارش خود مدعی شد که عبدالکریم حسن به مسئولان پرسپولیس اعلام کرده است که دوست دارد راهی العربی شود و چنان‌چه باشگاه پرسپولیس مخالفت کند این انتقال صورت نخواهد گرفت.

این روزنامه قطری در پایان نوشت: عمر السوما برای حضور در لیگ ایران و باشگاه پرسپولیس مردد است. او چندین پیشنهاد دارد که یکی از آن‌ها از لیگ عربستان است.

این مهاجم سوری فصل بسیار خوبی را با العربی پشت سرگذاشت و نشان داد که همچنان در روز‌های اوج خود به سر می‌برد.

نظرات بینندگان