مهاجم جانشین مهدی ترابی در پرسپولیس

کد خبر : ۳۵۱۴۸۱
مهاجم جانشین مهدی ترابی در پرسپولیس

قلی‌زاده که در دی‌ماه هم به پرسپولیس لینک شده بود، در لیست خرید نکونام نیز حضور دارد. حال باید دید پرسپولیس موفق به جذب این ستاره 28 ساله می‌شود یا خیر.

به گزارش اینتیتر به نقل از ساناپرس، قلی‌زاده که در دی‌ماه هم به پرسپولیس لینک شده بود، در لیست خرید نکونام نیز حضور دارد. حال باید دید پرسپولیس موفق به جذب این ستاره 28 ساله می‌شود یا خیر.

مهدی ترابی که سالیان زیادی در باشگاه پرسپولیس بازی می‌کرد سرانجام تصمیم گرفت از این تیم جدا شود. پس از اینکه این بازیکن قهرمانی لیگ برتر را با پیراهن پرسپولیس جشن گرفت، پس از پایان فصل خبرهایی از اینکه این بازیکن به تیم تراکتور پیوسته است شنیده می‌شد. سرانجام این بازیکن رسما با تراکتور قرارداد امضا کرده و فصل آینده پیراهن این تیم را به تن خواهد کرد.

هواداران پرسپولیس پس از جدایی ترابی، نگران جانشین این بازیکن هستند و خواهان یک بازیکن درجه یک در این پست می‌باشند. روزنامه گل در تیتر یک خود از علی قلی‌زاده و مهدی لیموچی به عنوان جانشین ترابی در پرسپولیس خبر داد.

قلی‌زاده که در دی‌ماه هم به پرسپولیس لینک شده بود، در لیست خرید نکونام نیز حضور دارد. حال باید دید پرسپولیس موفق به جذب این ستاره ۲۸ ساله می‌شود یا خیر.

نظرات بینندگان