آخرین خبر از نقل و انتقالات استقلال امروز ۱۷ تیر | دوبازیکن در جمع آبی ها دیده شدند

کد خبر : ۳۵۱۴۸۴
آخرین خبر از نقل و انتقالات استقلال امروز ۱۷ تیر | دوبازیکن در جمع آبی ها دیده شدند

تیم های سپاهان، تراکتور و پرسپولیس مانند هر سال به دنبال تقویت و پوشاندن نواقص خود هستند اما خریدهای استقلال با آماری ضعیف به این تیم اضافه می شوند.

به گزارش اینتیتر به نقل از اندیشه معاصر، تیم های سپاهان، تراکتور و پرسپولیس مانند هر سال به دنبال تقویت و پوشاندن نواقص خود هستند اما خریدهای استقلال با آماری ضعیف به این تیم اضافه می شوند.

مهدی تیکدری و میلاد زکی پور با آمار صفر به جمع استقلالی ها اضافه شدند.

مهدی تیکدری مدافع راست فصل گذشته گل گهر، روز گذشته در باشگاه استقلال حاضر شد و گفته می شود با این تیم به توافقاتی نیز رسیده است که در صورت تایید هولدینگ خلیج فارس به صورت رسمی به این تیم می پیوندد.

استقلال در حالی با تیکدری مذاکره و توافق کرده است که صالح حردانی مدافع راست فصل گذشته این تیم هنوز قرارداد خود را با باشگاه استقلال تمدید نکرده است و با احتمال جدایی حردانی، تیکدری مدافع راست ثابت آبی ها در فصل آینده خواهد بود. هفته گذشته، میلاد زکی پور مدافع چپ فصل گذشته سپاهان نیز با عقد قراردادی به استقلال پیوست که در غیاب ابوالفضل جلالی، سمت چپ استقلال را در اختیار خواهد گرفت.

نکته قابل بحث در مورد این دو بازیکن آمار فصل گذشته آن هاست. تیکدری و زکی پور در حالی با استقلال توافق کردند که در آمار فصل گذشته، مقابل نامشان عدد صفر دیده می شود. میلاد زکی پور و مهدی تیکدری، فصل گذشته را با صفر گل و صفر پاس گل پشت سر گذاشتند. سوالی که به وجود می آید با توجه به حضور استقلال در لیگ نخبگان آسیا  و حضور بیشتر در جمع مدعیان لیگ برتر فصل آینده چرا این تیم اصرار به جذب بازیکنانی با آمار ضعیف دارد؟

چیزی که هواداران استقلال را نگران و سردرگم کرده است فعالیت تیم های رقیب این تیم در فصل نقل و انتقالات است. تیم های سپاهان، تراکتور و پرسپولیس مانند هر سال به دنبال تقویت و پوشاندن نواقص خود هستند اما خریدهای استقلال با آماری ضعیف به این تیم اضافه می شوند.

استقلال به همراه تیکدری و زکی پور، با دو بازیکن بوسنیایی و محمدحسین اسلامی توافق کرده است که در این میان، خریدهای بوسنیایی نیز آمار قابل دفاعی نداشته اند.

 

نظرات بینندگان