واکنش عجیب ستاره پرسپولیسی به پیوستنش به استقلال؟

کد خبر : ۳۵۱۵۴۹
واکنش عجیب ستاره پرسپولیسی به پیوستنش به استقلال؟

دفاع راست دو فصل اخیر باشگاه سپاهان که با این تیم به مقام قهرمانی جام حذفی نیز رسید، مهمان برنامه عادل فردوسی‌پور بود و با این شخص گفت‌وگویی داشت. درجایی از صحبت‌ها حرف از آینده فوتبالی رضاییان شد.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرورزشی، دفاع راست دو فصل اخیر باشگاه سپاهان که با این تیم به مقام قهرمانی جام حذفی نیز رسید، مهمان برنامه عادل فردوسی‌پور بود و با این شخص گفت‌وگویی داشت. درجایی از صحبت‌ها حرف از آینده فوتبالی رضاییان شد.

ترجیح دادی داخل ایران بمانی یا خارج از کشور به فوتبالت ادامه دهی؟ من هنوز مشغول صحبت با گزینه‌های خارجی و داخلی هستم و در هیچ‌جا هنوز به‌پای امضا نرسیده‌ام. امیدوارم اتفاقی بیفتد که بتوانم با آرامش فوتبالم را بازی کنم. من عاشق چالش‌ها هستم و دوست دارم جایی باشد که مدام خودم را به چالش بکشم و دوست ندارم درگیر اتفاقات عادی شوم.

یعنی اگر این چالش مربوط به حضورت در رقیب سنتی تیم سابقت هم باشد، آن را می‌پذیری؟ من آدم جنگجویی هستم. برای مثال امسال در سپاهان وقتی قهرمان جام حذفی شدیم بسیار لذت‌بخش بود. اینکه توانستیم با این بازیکنان و آقای مورایس این افتخار را کسب کنیم زیبا بود. چیزی که من یاد گرفتم این بوده که همیشه با احترام از همه یاد کنم و با احترام فوتبالم را پیگیری کنم. امیدوارم جایی باشد که به دور از حاشیه مشغول ادامه فوتبالم باشم.

 

نظرات بینندگان