نقل و انتقالات پرسپولیس | بمب پرسپولیس در آستانه انفجار

کد خبر : ۳۵۱۶۰۰
نقل و انتقالات پرسپولیس | بمب پرسپولیس در آستانه انفجار

خوان گاریدو غیر از اینکه در زمینه جذب بازیکن با نظر مسئولان باشگاه موافقت کرده، در مورد انتخاب دیگر اعضای کادرفنی غیر از دو دستیار خودش نیز تابع تصمیمات باشگاه خواهد بود.

به گزارش اینتیتر به نقل از جارنیوز، خوان گاریدو غیر از اینکه در زمینه جذب بازیکن با نظر مسئولان باشگاه موافقت کرده، در مورد انتخاب دیگر اعضای کادرفنی غیر از دو دستیار خودش نیز تابع تصمیمات باشگاه خواهد بود. در همین زمینه باخبر شدیم مدیران باشگاه در نظر دارند با سانوتس گارسیا دوباره همکاری داشته باشند. این مربی برزیلی در نیم‌فصل با نظر اوسمار به کادرفنی پرسپولیس اضافه شد و عملکردش نیز راضی‌کننده بود.

در این میان همچنان برخی پیشکسوتان پرسپولیس ازجمله داوود فنایی در حال رایزنی برای رسیدن به نیمکت پرسپولیس هستند که بعید است این اتفاق رخ دهد. جالب اینکه رابطه بیرانوند با سانتوس خیلی خوب است و بازگشت این مربی به پرسپولیس نشان می‌دهد که خود بیرو هم درنهایت چاره‌ای جز بازگشت به جمع سرخپوشان نخواهد داشت. ناگفته نماند خبرهایی که در مورد مخالفت اعضای هیات‌مدیره و مدیرعامل پرسپولیس در مورد بازگشت بیرو در برخی رسانه‌ها مطرح می‌شود را خیلی نباید جدی گرفت.

 

نظرات بینندگان