واکنش رسمی سپاهان به پرسپولیسی شدن رامین رضاییان

کد خبر : ۳۵۱۶۵۸
واکنش رسمی سپاهان به پرسپولیسی شدن رامین رضاییان

مدیرعامل سپاهان گفت: این تیم قراری با تیم پرسپولیس برای معاوضه رامین رضاییان و علیرضا بیرانوند نداشته است.

به گزارش اینتیتر به نقل از فارس، آذربایجانی درباره جلسه با سایر مدیران عامل تیم های لیگ برتری، در جمع خبرنگاران گفت: جلسه دو قسمت داشت. قسمت اول مربوط به مجوزهای حرفه ای بود که تعدادی از باشگاه ها توانستند مجوز را دریافت کنند که باشگاه سپاهان هم توانست در بالاترین سطح مجوز حرفه ای خود را کسب کرد. در قسمت دوم جلسه هم مربوط به دستورالعمل سقف بودجه بود.

وی درپاسخ به پرسش اینکه درخواست بالارفتن سقف بودجه داشته اید گفت: من صحبت کلی کردم. نمی شود به عنوان فیرپلی مالی نگاه کرد و به عنوان هزینه تیم ها برای رقابت بهتر به این موضوع نگاه شود.

من دیدگاه خودم را گفتم و اگر بخواهیم در مقایسه با رقیبان خارجی رشد و پیشرفت داشته باشیم باید بتوانیم با هزینه متناسب و معقول انجام دهیم تا بتوانیم بازیکنانی که در آن سطح هستند را جذب کنیم.آذربایجانی درباره متهم شدن سپاهان به افزایش رقم نقل و انتقالات افزود: حسن باشگاه سپاهان شفاف بودن آن است. بعضی ها می گویند که ما پرداخت هایی خارج از قرارداد داریم که درست نیست و به آن نمیپردازم و ما اصلا همچین چیزی نداریم. باشگاه تمام چیزی که دارد روی کاغذ است و ما همه چیز را مستند می‌کنیم.مدیرعامل سپاهان افزود: سقف گذاشتن برای این است که  سطح رقابت کنترل شود که البته می بینیم که سی سال است در سطح آسیا جام نداشتیم و نتوانستیم و در سال های اخیر هم در رده های باشگاهی هم نتوانستیم در رده های بالا حضور پیدا کنیم.

آذربایجانی گفت: سیاست گذاری های یک باشگاه مهم است و درصورت برداشتن سقف قرارداد هم باید دید مبلغی که هزینه می شود برای ما ارزش دارد یا خیر. و اینگونه هم نیست که ما به یک منبع لایزال وصل باشیم. وقتی ما قهرمان جام حذفی شدیم شور و نشاطی در شهر حکم فرما شد که سالیان سال بود مردم شهر از این موضوع شادی را تجربه نکرده بودند و من یاد ندارم این موضوع را دیده باشم. خود این موضوع برای ما میلیاردها تومان ارزش دارد.وی درباره انتقال آقایی پور به سپاهان گفت: عددی که در رسانه ها اعلام می شود حقیقت ندارد.مدیرعامل سپاهان همچنین گفت: رامین یک قراردادی دارد که البته باید با او صحبت کنیم. فکر هم نمیکنم سپاهان با علیرضا بیرانوند صحبتی داشته باشد و قرار بر معاوضه رضاییان و بیرانوند هم نیست. فرشاد احمدزاده هم با ما قرارداد دارد.وی درباره محرومیت مدافعان سپاهان در آسیا گفت: ما سه مدافع محروم داریم و به فکر این موضع هم هستیم و باید ببینیم روزها آینده چه اتفاقی خواهد افتاد.اذربایجانی درباره سقف دستمزد در باشگاه سپاهان گفت: ما هم یک قراردادهای داخلی بین خودمان داریم.

 

نظرات بینندگان