جزئیات جذب مهاجم خارجی برای پرسپولیس

کد خبر : ۳۵۱۶۶۵
جزئیات جذب مهاجم خارجی برای پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس با چند مهاجم خارجی وارد مذاکره شده است.

به گزارش اینتیتر به نقل از حادثه ۲۴، یکی از پست هایی که پرسپولیس در آن نیاز به تقویت دارد، مهاجم نوک است. پرسپولیس در این پست به دنبال خرید یک مهاجم خارجی است و در صورت نیاز بیشتر یک مهاجم داخلی هم جذب خواهد شد. عیسی آل کثیر و ابوالفضل بابایی مهاجمانی هستند که احتمالا شاهد حضور آن ها در فصل آینده هستیم. البته هنوز قرارداد آل کثیر تمدید نشده ولی احتمال توافق بین طرفین بالاست. حضور جواد آقایی پور دیگر گزینه ایرانی پرسپولیس در این تیم منتفی شده و این بازیکن با سپاهان قرارداد بسته است. علی علیپور با پرسپولیس اختلاف مالی دارد و مشخص نیست ستاره سابق قرمزها دوباره به این تیم برمی‌گردد یا خیر.

تمرکز باشگاه پرسپولیس روی جذب یک مهاجم خارجی است و یکی از سهمیه های خارجی این تیم صرف خرید مهاجم خواهد شد. گزینه های زیادی طی روزهای اخیر به باشگاه پرسپولیس معرفی و لینک شدند ولی توافقی با هیچ بازیکنی صورت نگرفته است. باشگاه پرسپولیس با چند گزینه خارجی صحبت های ابتدایی را انجام داده که در بین آن ها گزینه های اسم و رسم داری هم به چشم می‌خورد. با این حال در خصوص جذب مهاجم خارجی سرمربی جدید سرخ پوشان نظر نهایی را خواهد داد.

باشگاه پرسپولیس گزینه های مدنظر خود را به گاریدو معرفی کرده و قرار است سرمربی اسپانیایی پرسپولیس یک گزینه را به باشگاه معرفی کند تا کارهای مربوط به انتقال او نهایی شود. گاریدو تاکید زیادی روی جذب یک مهاجم باکیفیت و ششدانگ داشته و می‌خواهد با حساسیت بالا و وسواس زیادی گزینه نهایی خود را انتخاب کند. حتی این احتمال هم وجود دارد گاریدو از بین گزینه های معرفی شده توسط مدیران باشگاه، کسی را نپسندد و خودش دست به انتخاب مهاجم خارجی بزند. سرمربی جدید قرمزها دست باشگاه را برای انتخاب بازیکن در پست های دیگر باز گذاشته ولی روی جذب مهاجم می‌خواهد خودش نظر نهایی را بدهد.   

نظرات بینندگان