فوری؛ بالاخره علی علیپور و باشگاه پرسپولیس به توافق رسیدند

کد خبر : ۳۵۱۸۴۵
فوری؛ بالاخره علی علیپور و باشگاه پرسپولیس به توافق رسیدند

در تمام سال هایی که علی عیلپور در خارج از ایران فوتبالش را ادامه می داد بارها و بارها در مصاحبه های محتلف از پیشنهاد باشگاه پرسپولیس استقبال کرده و مرور آرشیو نشان می دهد که این بازیکن با بیان این که باشگاه پرسپولیس سکوی پرتاب او بوده تا چه حد برای بازگشت به این تیم ابراز علاقه می کرد.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرورزشی، در تمام سال هایی که علی عیلپور در خارج از ایران فوتبالش را ادامه می داد بارها و بارها در مصاحبه های محتلف از پیشنهاد باشگاه پرسپولیس استقبال کرده و مرور آرشیو نشان می دهد که این بازیکن با بیان این که باشگاه پرسپولیس سکوی پرتاب او بوده تا چه حد برای بازگشت به این تیم ابراز علاقه می کرد. همین موضوع باعث شد تا هواداران پرسپولیس برای بازگشت او بی تاب بوده و تاکید داشتند در صورت بازگشت علیپور به فوتبال ایران با توجه به این که این بازیکن سالها پیراهن پرسپولیس را به تن کرده قطعا برای جذب او کار سختی نخواهند داشت.

اما جالب اینجاست که در تمام این مدت فقط یک جلسه بین مدیران باشگاه پرسپولیس و علیپور برگزار شد. در همان جلسه باشگاه سقف رقم پرداختی خود را اعلام کرد و علیپور نیز پس از شنیدن سقف قرارداد باشگاه پرسپولیس تاکید کرد پس از این که روی این رقم فکر کرد به باشگاه پاسخ می دهد. اما او در تمام روزهای گذشته تماس های باشگاه را چند تا یکی پاسخ داده و هیچ جواب روشن و واضحی برای همکاری به باشگاه پرسپولیس نداده است.

در این میان برخی اخبار حکایت از آن دارند که علیپور همچنان به دنبال شرایط بهتر بوده و در حال رایزنی با تیم های پرتغالی برای حضور دوباره در این کشور است. از این رو با موکول کردن وضعیت اش به روزهای آینده به نوعی به دنیال خریدن زمان است. این درحالی است که پرسپولیس وقت چندانی ندارد و تمرینات این تیم قرار است از روز شنبه هفته آینده آغاز شود. حال باید دید درنهایت این همه شور و اشتیاق و وعده ای که علی علیپور به هواداران پرسپولیس برای بازگشت به این تیم داده بود عملی می شود یا او درنهایت راهی یکی از همان تیم های پرتغالی شده و باز هم بازگشت به پرسپولیس را به آینده موکول خواهد کرد.

نظرات بینندگان