اتفاق مشابه اورونوف در استقلال؟ | این بازیکن را هم سپاهان هایجک می‌کند!

کد خبر : ۳۵۱۸۸۴
اتفاق مشابه اورونوف در استقلال؟ | این بازیکن را هم سپاهان هایجک می‌کند!

شنیده می‌شود حسین گودرزی مدافع فصل گذشته تیم شمس آذر قزوین با تیم سپاهان به توافق رسیده است.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرورزشی، فصل گذشته پس از جذب ماشاریپوف ازبکستانی از سوی تیم استقلال، هواداران این تیم فکر می‌کردند اوستون اورونوف، هموطن ماشاریپوف هم به تیمشان اضافه خواهد شد اما در حرکتی عجیب جواد نکونام اعلام کرد اورونوف را در صورت جذب فرشید اسماعیلی و فرشید باقری می‌خواهد، درحالیکه جذب اسماعیلی و باقری با توجه به اینکه با تیم خود قرارداد داشتند تقریبا غیرممکن بود.

با مخالفت جذب اورونوف از جانب نکونام، این بازیکن ازبک از سوی تیم پرسپولیس هایجک شد و در ادامه مسابقات لیگ برتر یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان پرسپولیس لقب گرفت. حتی هواداران استقلال یکی از دلایل قهرمانی رقیب خود را حضور اورونوف در پرسپولیس می‌دانند، همین امر سبب شد تا جواد نکونام مورد اعتراض هواداران استقلال قرار بگیرد و سرمربی خود را مقصر رفتن اورونوف به تیم رقیب بدانند.

اما در نقل و انتقالات نیم فصل گذشته حسین گودرزی بازیکن تیم شمس آذر قزوین و پدیده این تیم نیز در لیست جواد نکونام قرار داشت که با توجه به قرارداد این بازیکن، جذبش از سوی استقلالی‌ها امکان پذیر نبود. گودرزی در مصاحبه ای اعلام کرد که استقلالی است و با توجه به منتفی شدن حضورش در استقلال، در آینده به این تیم خواهد آمد و همین مصاحبه باعث شد تا هجمه‌های زیادی روی علی خطیر، مدیرعامل استقلال به وجود بیاید.

با درخشش حسین گودرزی و با پایان فصل، هواداران استقلال و شاید خود گودرزی انتظار جذب این بازیکن را از سوی باشگاه استقلال داشتند و با مشمول شدن ابوالفضل جلالی، گودرزی را بازیکن خود می‌دانستند. اما بازهم با حرکتی مشابه اورونوف، سرمربی آبی‌ها بازیکن دیگری را برای جانشینی جلالی انتخاب کرد و میلاد زکی پور مدافع فصل گذشته تیم سپاهان به استقلال پیوست که باعث تعجب هواداران این تیم شد که البته بعضی رسانه‌ها برای توجیه این اتفاق قرارداد داشتن گودرزی با شمس آذر و غیبت مدیرعامل این تیم را عنوان کردند.

امروز اخباری مبنی بر توافق حسین گودرزی با تیم سپاهان منتشر شد که شنیده می‌شود گودرزی برای جانشینی میلاد زکی پور به این تیم خواهد رفت. اما با وقوع این اتفاق ترس دیگری در هواداران استقلال شکل گرفته که مبادا حسین گودرزی اتفاق مشابه اورونوف ازبکستانی باشد و با تقدیم ستاره ای که می‌شد جذب کرد، قهرمانی را به تیم رقیب بدهند.

چیزی که مشخص است تیم استقلال برای جانشینی ابوالفضل جلالی، بازیکن جوان و آینده داری که خود را استقلالی می‌داند را جذب نکرد و به نوعی کار سخت تر را انجام داد و میلاد زکی پور ۲۸ ساله، با آمار ۲ پاس گل را جذب کرد.

نظرات بینندگان