عادل فردوسی پور در مقابل حمله شدید رسانه ها

کد خبر : ۳۵۱۹۰۷
عادل فردوسی پور در مقابل حمله شدید رسانه ها

رسانه ورزشی فوتبال 360 که زیر نظر مستقیم عادل فردوسی‌پور اداره می‌شود، این روزها از سمت رسانه‌ها مورد انتقاد قرار گرفته و اعتقاد دارند این برنامه بیشتر از آنکه بزرگترین و مهمترین رویدادهای فوتبالی را دنبال کند، به دورهمی و خوش و بشی با هنرمندان و سلبریتی‌ها تبدیل شده است.

به گزارش اینتیتر به نقل از فوتبال۳۶۰، فردوسی‌پور این شب‌ها در حال پوشش اخبار یورو 2024 است اما بیشتر از آن که در این برنامه بحث‌های فنی و فوتبالی پیش رود، نوعی گپ و گفت با ستاره‌هاست که حتی بعضی از آنها مراوده خوبی با فوتبال ندارند و به طور واضح اعتراف می‌کنند: «فوتبال ذهن آدم‌ها را مسموم می‌کند.»

اما اصرار به حضور سلبریتی‌ها در برنامه‌ای فوتبالی که مجری و پدید آورنده آن هم اتفاقا در تمام سال‌های فعالیتش در قامت برنامه ساز و ستاره‌ای فوتبالی ظاهر شده و خوب هم درخشیده، چه معنایی دارد؟ حضور هنرمندان چه کمکی به پیشبرد این برنامه تخصصی می‌کند؟

درست است که حضور سلبریتی‌ها در هر برنامه‌ای می‌تواند به جذب مخاطب کمک کند و حتی محبوبیت و ضریب نفوذ فردوسی‌پور را بین هنرمندان نشان می‌دهد، اما پرسش اینجاست آیا این موضوع کافی و الزامی است؟

کنجکاوی و ماجراجویی او در حوزه فوتبال، از عادل چهره مردی را ساخت که دنبال اصلاح مشکلات، گرفتن مچ آدم‌های ناسالم و نور تاباندن بر وجود نازنین «حقیقت» است؛ امروز از آن مجری و برنامه‌ساز چه باقی مانده؟ چرا خروجی برنامه‌اش شبیه ویژه‌نامه‌های زرد نوروزی در مجله‌های قدیمی شده است؟

نظرات بینندگان