فوری؛ بمب نقل و انتقالات در پرسپولیس ترکید | مقصد نهایی میلاد محمدی پرسپولیس شد

کد خبر : ۳۵۱۹۸۷
فوری؛ بمب نقل و انتقالات در پرسپولیس ترکید | مقصد نهایی میلاد محمدی پرسپولیس شد

طبق آخرین اخبار رسیده میلاد محمدی به تیم تراکتور نخواهد پیوست.

به گزارش اینتیتر به نقل از نبض بازار، میلاد محمدی، بازیکن فوتبال ایرانی، در پست دفاع چپ برای تیم ملی ایران و باشگاه آدانا دمیرسپور در لیگ برتر ترکیه فعالیت می‌کند. او برادر دوقلوی بازیکن باشگاه استقلال، مهرداد محمدی، می‌باشد.

میلاد محمدی با پیشنهاد رسمی از سوی باشگاه پرسپولیس مواجه شده است.

میلاد محمدی مدافع تیم آدانا دمیر اسپور که این روزها برای تعطیلات راهی تهران شده، با پیشنهاد رسمی از تیم پرسپولیس روبرو شده و سرخپوشان به دنبال استخدام او هستند.

پیشنهاد پرسپولیس به میلاد محمدی در حالی است که او تحت قرارداد تیم دمیر اسپور ترکیه قرار دارد و جدایی او چندان کار ساده‌ای نخواهد بود اما به هر حال پرسپولیس شانس خود را امتحان می‌کند.

نکته جالب اینکه پیشنهاد به میلاد محمدی، دفاع چپ تیم ملی، نشانه مهمی مبنی بر قطعیت جدایی عبدالکریم حسن است که اگرچه هنوز با جدایی او موافقت نشده اما به نظر در پایان نقل و انتقالات راه دیگری جز این نخواهد بود.

میلاد محمدی که سابقه بازی در راه آهن تهران را دارد و از این تیم به فوتبال اروپا منتقل شد، در گذشته علاقه خود به پرسپولیس را نشان داده بود اما شاید این بار انتقالش به جمع قرمزها کار آسانی نباشد.

این در حالی است که پرسپولیس علی نعمتی و محمدمهدی احمدی را هم در ترکیب خود دارد اما خرید میلاد محمدی یک بمب واقعی برای این تیم تلقی خواهد شد.

نظرات بینندگان