استقلال دچار مشکل تکراری | غرامت سنگین؟

کد خبر : ۳۵۲۰۶۷
استقلال دچار مشکل تکراری | غرامت سنگین؟

باشگاه استقلال با دو بازیکن بوسنیایی قرارداد امضا کرده است.

به گزارش اینتیتر به نقل از شفقنا ورزشی، آبی پوشان پایتخت که همچنان با سرپرستی فرشید سمیعی اداره می‌شوند نقل و انتقالات تابستانی خود را به طور رسمی آغاز و موفق به تمدید و جذب چند بازیکن شده‌اند.

در این بین و در هفته‌های گذشته خبری به گوش رسید که استقلال با دو بازیکن بوسنیایی قرارداد امضا کرده، اما از همان زمان گفته شد این بازیکنان بدون نظر جواد نکونام سرمربی این تیم جذب شده‌اند.

حالا فرشید سمیعی با تایید این خبر گفته است دو‌ بازیکن بوسنیایی در زمانی جذب شده‌اند که جواد نکونام در باشگاه حضور نداشته و اگر نکونام آنها را تایید نکند به باشگاه‌های دیگر قرض داده خواهند شد!

اما مشخص نیست این دو بازیکن بوسنیایی که تحت قرارداد استقلال هستند در صورت عدم رضایت نکونام از آنها، بپذیرند که به صورت قرضی از استقلال جدا شوند و راهی باشگاه دیگری شوند و این اتفاق در صورت رخ دادن مشکلات عدیده‌ای از جمله پرداخت غرامت را برای باشگاه استقلال در پی خواهد داشت.

استقلال سال گذشته هم با چنین مشکلی روبرو بود زمانی که منتظر محمد عراقی در زمان مدیریت علی خطیر بدون نظر جواد نکونام جذب شد و با عدم تایید این سرمربی به مس رفسنجان قرض داده شد.

مشخصا مدیران استقلال از این اتفاقات درس نگرفته‌اند تا استقلال با مشکلات خود ساخته آنها دست و پنجه نرم کند.

نظرات بینندگان