رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

برنامه رقابت‌ های جام جهانی روسیه در روز هجدهم

با برگزاری دو مسابقه پرونده روز هجدهم جام جهانی هم بسته خواهد شد تا چهره دو تیم دیگر صعود کننده به مرحله یک چهارم نهایی مشخص شود.

به گزارش اینتیتر به نقل از ایسنا، مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی دوشنبه با برگزاری دو مسابقه دیگر ادامه خواهد یافت.

ساعت ۱۸:۳۰، برزیل – مکزیک، ورزشگاه سامارا

شاگردان تیته بعد از کسب ۷ امتیاز در مرحله گروهی در حالی به مصاف مکزیک می‌روند که کاستا را در اختیار ندارند و احتمالا مارسلو هم به این بازی نمی‌رسد. درخشش کوتینیو در بازی‌های اخیر، کاملا توانسته در تیررس رسانه‌ها قرار بگیرد. مکزیک نیز بعد از شکست غافلگیر کننده برابر سوئد حالا به خوبی می‌داند کار سختی دراین مرحله دارد. آن‌ها به تیم یک هشتم معروف هستند چون ۵ دوره جام جهانی است که در این مرحله حذف می‌شوند. حالا هم کار سختی در انتظار مکزیکی‌هاست.

بعد از حذف آلمان، آرژانتین، پرتغال و اسپانیا به عنوان مدعیان قهرمانی، حالا آزمونی سخت در انتظار برزیل است و باید دی آیا این تیم می‌تواند به مرحله بالاتر صعود کند یا شگفتی دیگری رقم می خورد.

ساعت ۲۲:۳۰، بلژیک – ژاپن، ورزشگاه روستوف

شاید آسان‌ترین مصاف برابر بلژیک رویارویی با ژاپن باشد. دیداری که انتظار می‌رود با انجام بازی یک طرفه از سوی یکی از مدعیان قهرمانی انجام گیرد. بلژیک تیم شکست ناپذیر این روزهای فوتبال جهان در حالی با ژاپن بازی می‌کند که در بازی قبل برابر انگلیس در غیاب خیلی از نفرات اصلی خود از جمله لوکاکو و هازارد توانست برنده از زمین خارج شود.

ژاپن نیز با ۴ امتیاز و به دلیل کارت زرد کمتر راهی این مرحله شد. این دو تیم در جام جهانی ۲۰۰۲ هم برابر هم قرار گرفتند که این مسابقه با تساوی ۲ بر ۲ به پایان رسید.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.