رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

بزرگ‌ترین جمع دامداران کشور در گروه تلگرامی بن زا پلکس ۷

دام‌پروری همچون هر صنعت دیگری با چالش‌ها و مشکلات مختلفی روبرو است که نیاز به حل و فصل دارند. برخی از این چالش‌ها عبارتند از: کمبود علوفه و خوراک، تغییرات آب و هوایی، بیماری‌ها و آفات، کاهش بازده و کیفیت تولیدات، رقابت با واردات، نبود دسترسی به اطلاعات و مشاوره مناسب و غیره.

برای مقابله با این چالش‌ها، دامداران نیاز به یک راه حل جامع و کارآمد دارند که بتوانند با استفاده از آن، سوالات خود را در حوزه دام پروری به راحتی پاسخ دهند، با اطلاعات و تجربیات دیگر دامداران آشنا شوند و از مشاوره کارشناسان مجرب بهره‌مند شوند. همچنین بتوانند با استفاده از فناوری های نوین، عملکرد و سلامت دام‌های خود را به حداکثر برسانند. با ما همراه باشید تا شما را با یک گروه متخصص از کارشناسان دام که به صورت رایگان مشاوره تخصصی حوزه دام ارائه میدهند آشنا کنیم.

بن زا

عضویت رایگان در گروه تلگرامی بن زا پلکس ۷

گروه تلگرامی بن زا پلکس ۷ همان راه حل جامع و کارآمدی است که توسط شرکت صدور احرار شرق (صاشکو)، یکی از پیشگامان صنعت دام، طیور، آبزیان و زنبور عسل در کشور، راه‌اندازی شده است. صاشکو توانسته فناوری خود را در اداره ثبت اختراع آمریکا با موفقیت به ثبت برساند و برند «بن‌زا» که شامل محصولات مختلف برای دام، طیور، آبزیان و زنبور عسل است، تحت مالکیت این شرکت است. محصولات بن‌زا بر اساس فناوری کلات‌های پیشرفته تولید شده‌اند که یک تحول بزرگ در علم شیمی است. در فناوری «کلات‌های پیشرفته» با استفاده از روش خودچینی (Self-Assemble)، ساختارهایی تولید می‌شوند که از جذب و کارایی بسیار بالاتری در مقایسه با ساختارهای پیشین برخوردارند. این ساختارها می‌توانند عناصر غذایی را به صورت کلات به دام‌ها تحویل دهند و باعث شوند که دام‌ها با سلامت و سرعت بهتری رشد کنند.

مکمل دام بن‌زا پلکس ۷ و تاثیرات فراوان آن

بن زا پلکس ۷ یکی از محصولات بن زا است که برای دام طراحی شده است. این محصول مکملی است که با استفاده از فناوری منحصر به فرد دارای اثرات مثبت بسیار زیادی بر روی عملکرد و سلامت دام ها است. به عبارت دیگر، افزایش تولید شیر و گوشت، کاهش مرگ و میر دام‌ها، کاهش عوارض زایمان و باروری، کاهش عفونت‌های روده‌ای، کاهش نیاز به مصرف آنتی بیوتیک و سموم، افزایش مقاومت در برابر تنش‌های محیطی و بیماری‌ها و افزایش کیفیت شیر و گوشت از جمله فواید مصرف بن زا پلکس ۷ هستند.

بن زا پلکس ۷ هم فاقد محدودیت‌ها و مشکلات ناشی از مصرف مکمل‌های معدنی و کلاته رایج است، هم بسیار مقرون‌به‌صرفه بوده و از طریق ایجاد تعادل در سیستم متابولیسم دام، شاخصه‌های مطلوب کمی و کیفی گله را به طور همزمان افزایش و شاخصه‌های نامطلوب را کاهش می‌دهد. به همین دلیل، بن زا پلکس ۷ نسل جدید مکمل خوراک دام است که برای اولین بار، ساختار کلات پیشرفته را به این صنعت معرفی کرده است.

بن زا

عضویت در گروه تلگرامی بن زا پلکس ۷

با عضو شدن در گروه تلگرام بن زا پلکس ۷، شما نه تنها با فواید استفاده از این محصول آشنا خواهید شد، بلکه با جامعه‌ای از دامداران پیشرو در صنعت دام پروری در تماس خواهید بود. در این گروه، شما می‌توانید:

• از جدیدترین خبرها و رویدادهای حوزه دام پروری آگاه شوید
• از تجارب و نظرات دیگر دامداران استفاده کنید
• سوالات خود را از کارشناسان صاشکو بپرسید و پاسخ های علمی و دقیق دریافت کنید
• از تخفیف های ویژه و هدایای جذاب بن زا پلکس ۷ بهره مند شوید

برای عضو شدن در گروه تلگرام بن زا پلکس ۷، فقط کافی است به این لینک بروید

بن زا پلکس ۷، همسفر شما در مسیر تبدیل شدن به یک دامدار موفق است.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.