رسانه خبری این تیتر

کمبودی در زمینه تامین گوشت قرمز نداریم

در حالی که گزارش‌ها، خبر از کمبود گوشت قرمز در بازار را می‌دهد،مدیرعامل اتحادیه گوشت گوسفندی اعلام کرد که کمبودی در این زمینه وجود ندارد و فقط مردم شتابزده خرید نکنند.

به گزارش اینتیتر به نقل از ایسنا، علی اصغر ملکی اظهار کرد: شیوع بیماری کرونا و تصور مردم از قرنطینه شدن باعث شده است که خرید گوشت قرمز خصوصا گوشت گوسفندی در چند روز اخیر بیشتر شود. از طرفی همیشه ابتدای اسفندماه نسبت به اواسط و اواخر اسفند میزان خرید بیشتر می‌شود و تمامی این عوامل باعث شده که مغازه داران مقدار گوشتی که می فروشند بیشتر از زمان‌های دیگر باشد.

مدیرعامل اتحایه گوشت گوسفندی اضافه کرد:هیچ نگرانی در زمینه تامین گوشت وجود ندارد و کمبودی در این زمینه نداریم.دام به اندازه کافی وجود دارد وحتی دپو هم شده است، اگرچه افزایش قیمت دلار انگیزه قاچاقچیان را برای قاچاق بیشتر کرده اما این موضوع تاثیری بسزایی در بازار ندارد.در حقیقت باید گفت خرید و انباشت گوشت در این چند روز بازار را دچار تغییراتی کرده است. بنابراین مردم شتابزده خرید نکنند.

وی با بیان اینکه امور پشتیبانی دام و ستاد تنظیم بازار مقرر کردند که گوشت وارداتی وارد چرخه بازار شود که مکمل گوشت گرم باشد، اظهار کرد: در حال حاصر گوشت کارتنی برزیلی به وفور در بازار با قیمت حدود ۴۸ هزارتومان عرضه می شود.

ملکی با تاکید بر سلامت گوشت‌های برزیلی گفت:این گوشت‌های منجمد شده برزیلی سالم و عاری از هرگونه بیماری هستند.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.