رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

تایید ساخت فیلم The Batman 2 توسط مت ریوز با بازی رابرت پتینسون

شرکت برادران وارنر در بخشی از سینماکان ۲۰۲۲ اعلام کرد که دنباله‌ی فیلم The Batman توسط مت ریوز ساخته می‌شود. او اکنون مشغول نوشتن فیلم‌نامه است.

به گزارش اینتیتر به نقل از زومجی، این روزها رویداد CinemaCon 2022 در حال برگزاری است تا استودیوهای فیلم‌سازی مختلف در آن به سراغ ارائه‌ی جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون بروند. شرکت برادران وارنر در بخشی از کنفرانس خود اعلام کرد که دنباله‌ی فیلم The Batman توسط مت ریوز ساخته می‌شود و رابرت پتینسون برای ایفای نقش بروس وین در آن بازمی‌گردد.

بیشتر بخوانید:

توبی امریک، رئیس بخش فیلم وارنر گفت که علاوه‌بر ریوز و پتینسون، «کل تیم سازنده» قرار است مخاطب‌ها را با The Batman 2 دوباره به گاتهام ببرد. درحالی‌که فیلم جدید هنوز تاریخ اکران ندارد، ظاهرا مت ریوز اکنون روی فیلم‌نامه‌ی آن کار می‌کند. در این بین نباید از یاد برد که سریال The Penguin با بازی کالین فارل و حداقل یک اسپین‌آف دیگر هم وجود دارند که جهان این فیلم‌های بتمن را در شبکه آنلاین HBO Max گسترش می‌دهند.

ریوز ضمن تشکر از سینمادارها گفت خوشحال است که فروش جهانی ۷۵۹ میلیون دلاری اثر توانست مقداری به آن‌ها کمک کند. او تجربه‌ی سینمایی را یک بخش اساسی از پخش چنین فیلم‌هایی به شمار آورد. البته شرکت برادران وارنر در کنفرانس سینماکان خود به‌طور کلی تاکید زیادی روی اکران سینمایی آثار بزرگ خود داشت. وارنر برادرز پیکچرز اکنون به‌عنوان بخشی از شرکت عظیم Warner Bros. Discovery فعالیت می‌کند.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.