رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

ترابی: بازیکن استقلال باید اخراج می ‌شد | توپ به دستم خورد اما…

مهدی ترابی معتقد است پرسپولیس از داوری دربی ۱۰۲ متضرر شده است.

به گزارش اینتیتر به نقل از اندیشه قرن،مهدی ترابی پس از تساوی پرسپولیس و استقلال در دربی ۱۰۲ در جمع خبرنگاران حاضر شد و در خصوص این مسابقه گفت: به دو تیم و هواداران که آمدند و حمایت کردند، خسته نباشید می‌گویم. بازی خوبی بود و سه امتیاز تا دقایق آخر در دست‌مان بود اما لحظه آخر با تصمیم مشکوکی که آقای بنیادی‌فر گرفت، سه امتیاز از دست‌مان رفت و امیدوارم که دیگر این اتفاقات رخ ندهد. باید تمرکزمان را تا آخر بازی حفظ می‌کردیم اما این اتفاق نیفتاد. یک صحنه مشکوک بود و امیدوارم این اتفاق رخ ندهد.

او با اشاره به اینکه پس از بازی در رختکن صحنه‌ها را بازبینی کرده‌اند، گفت: چند صحنه را دیدیم. هم صحنه پنالتی و هم صحنه دقیقه ۶۰ که فکر می‌کنم آقای حامدی‌فر باید اخراج می‌شد. در نیمه اول هم پنالتی روی شهاب گرفته نشد. ما همه صحنه‌ها را دیدم اما فایده‌ای ندارد که حرف بزنیم. الان بازی ۱-۱ شد و به نظرم ما متضرر شدیم.

ترابی درباره استفاده از VAR در این مسابقه گفت: اگر VAR در همه مسابقات باشد، اتفاق خوبی است اما هم بازیکنان باید احترام بگذارند و هم داوران در تصمیم‌گیری‌ها پرجرات‌تر باشند. داوران باید جرات را بیشتر کنند و به نظرم در آن صحنه هم آقای بنیادی‌فر می‌توانست پنالتی نگیرد.

بازیکن ملی‌پوش پرسپولیس درباره زمان طولانی بازبینی صحنه‌ها گفت: درست است. اصلا صحنه‌ای که روی پیمان بابایی بود، نیازی به چک کردن صحنه نبود اما متاسفانه این اتفاق افتاد و در آخر هم پنالتی گرفتند.

ترابی درباره صحنه‌ای که توپ به دستش برخورد کرد، توضیح داد: توپ به دستم خورد اما فکر می‌کنم با توجه به قوانین داوری، پنالتی نگرفت.

او درباره جو استادیوم نیز گفت: عالی بود. دم‌شان گرم. هم استقلالی‌ها و هم پرسپولیسی‌ها حمایت خوبی از تیم‌شان کردند و امیدوارم دوباره بتوانیم به هواداران جام بدهیم.

ستاره پرسپولیس درباره پیروزی سپاهان و رقابت در صدر جدول عنوان کرد: هنوز نیم فصل است و عجله نکنید. قطعا همیش هسه ضلع قهرمانی، سپاهان، پرسپولیس و استقلال بوده‌اند و تراکتور هم چهارمین مدعی است. به هر حال تلاش ما این است که بتوانیم عملکردمان را بهتر کنیم و امتیازاتی را که از دست دادیم، جبران کنیم.

ترابی در خصوص شرایط پرسپولیس گفت: اوضاع خوب است. ما بازی عقب افتاده داریم و اگر ببریم، به رده دوم می‌آییم. قطعا بهتر می‌شویم و در نیم فصل دوم بهتر عمل‌ می‌کنیم.

وی در واکنش به اینکه تساوی دربی به نفع سپاهان بود، عنوان کرد: یک روز به نفع آنها می‌شود، یک روز استقلال و یک روز ما. امیدوارم نیم فصل دوم خوبی داشته باشیم.

ترابی درباره اعتراض هواداران پس از بازی با الدحیل و حضور در استادیوم در بازی امروز بیان کرد: به هر حال آمدند حمایت کردند و حق داشتند اما ما هم تلاش‌مان را کردیم که سرشان را بالا نگه داریم. در هشت سال گذشته هر کس که آمده و رفته، همه تلاشش را برای پرسپولیس کرده و نتیجه آن هم ۶ جام در لیگ شده است. قطعا ما تلاش می‌کنیم که دوباره به آنها جام بدهیم.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.