تراکتور: برای گرفتن ۳ امتیاز از استقلال به تهران می‌آییم

مربی تراکتور با بیان اینکه تیم‌های پرطرفدار بعد از شکست خوردن درگیر حاشیه‌های مختلفی می‌شوند، گفت: برای گرفتن سه امتیاز برابر استقلال به میدان می‌رویم.

به گزارش اینتیتر به نقل از تسنیم، محمد نصرتی در خصوص وضعیت تراکتور بعد از پیروزی برابر نساجی گفت: ۲ باخت پشت سر هم آوردیم. معمولاً تیم‌های پرطرفدار بعد از هر باخت دچار حواشی مختلفی می‌شوند که این فقط مربوط به تراکتور نیست. خوشبختانه در بازی با نساجی ۳ امتیاز مهم گرفتیم و از طرفی رقیبان ما امتیاز از دست دادند و این باعث شد در جدول شرایط بهتری پیدا کنیم و حالا با روحیه بالا آماده بازی با استقلال شویم. همه چیز در تراکتور خوب پیش می‌رود.

وی در خصوص دیدار شنبه آینده با استقلال عنوان کرد: بازی سختی داریم چون آنها تیم خوبی هستند و تا اینجا هم نتایج خوبی گرفته‌اند. روی نقاط ضعف و قوت حریف کار می‌کنیم و برای گرفتن ۳ امتیاز به تهران می‌آییم. تراکتور در این بازی دنبال مساوی نیست.

مربی تراکتور در خصوص شکست سنگین برابر استقلال در لیگ فصل قبل یادآور شد: در آن بازی تعدادی از بازیکنان اصلی را در اختیار نداشتیم و آقای خمس هم به برخی نفرات بازی داد که کمتر به بازی گرفته شده بودند. نتیجه فصل گذشته هیچ وقت تکرار نخواهد شد و آن شکست یک اتفاق بود.

نصرتی در خصوص محرومیت ریکاردو آلوز مقابل استقلال گفت: آلوز در صحنه‌ای که با فرشید اسماعیلی جر و بحث داشت کاری انجام نداد که اخطار بگیرد و حتی بازیکن تیم حریف دست خودش را پرتاب کرد اما آلوز واکنشی نشان نداد ولی همان کارت زرد باعث شد این بازیکن را از دست بدهیم.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.