رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

تصاویری از خانه ۵۰ میلیون یورویی نیمار در عربستان سعودی

اسطوره فوتبال برزیلی، نیمار جونیور اخیرا به ازای ۱۰۰ میلیون دلار در سال به الهلال پیوسته، اما این انتقال علاوه بر رقم هنگفت قرارداد، مزایای دیگری مانند خانه و ماشین برای او به دنبال داشته است. اخیرا طراحی مفهومی از یک خانه شگفت‌انگیز برای وی توجه‌ها را به خود جلب کرده است.

به گزارش اینتیتر به نقل از کاماپرس، اسطوره فوتبال برزیلی، نیمار جونیور اخیرا به ازای ۱۰۰ میلیون دلار در سال به الهلال پیوسته، اما این انتقال علاوه بر رقم هنگفت قرارداد، مزایای دیگری مانند خانه و ماشین برای او به دنبال داشته است. اخیرا طراحی مفهومی از یک خانه شگفت‌انگیز برای وی توجه‌ها را به خود جلب کرده است.

این عمارت توسط هوش مصنوعی به تصویر کشیده شده اما با وجود گنبدهای سبز و طلایی بسیار خیره کننده به‌نظر می‌رسد.

بیرون این عمارت با آبراه‌های دلپذیر‌ و درختان نخل تزئین شده و یک فضای استراحت وسیع نیز برای لذت بردن از آفتاب وجود دارد.

رنگ‌های نمای بیرونی در دکوراسیون داخلی، از جمله کاشی‌ها و مبلمان به کار رفته و لوسترهای عظیم ظاهر مجللی به فضای نشیمن بخشیده‌اند.

درست است که این طراحی مفهومی فقط یک ایده اولیه است اما با توجه به سلیقه گران‌قیمت نیمار بعید نیست او روزی تصمیم بگیرد در چنین خانه‌ای زندگی کند. طبق شنیده‌ها این ستاره فوتبال تمایل دارد در یک عمارت ۲۵ خوابه با سه سونا، استخری به طول ۴۰ متر و پارکینگ مخصوص اتوموبیل‌های لوکس زندگی کند.

او همچنین خواستار پنج کارگر تمام وقت شامل یک آشپز برای کمک به سرآشپز برزیلی شخصی وی و یخچالی پر از نوشیدنی‌های مورد علاقه‌اش شده است.

خانه نیمار

خانه نیمار

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.