رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

تصمیم جدید رئیس جمهور برای همسان سازی حقوق بازنشستگان | خبر مهم امروز برای بازنشستگان

معاون پارلمانی رئیس جمهور در مورد همسان سازی حقوق بازنشستگان گفت: سازمان برنامه و بودجه بدعهدی ندارد، باید درآمد وجود داشته باشد و بعد به طرح‌ها و پروژه‌ها اختصاص داده شود.

به گزارش اینتیتر به نقل از مکتوب نامه، در ابتدای امسال بارها اخباری درباره افزایش مجدد همسان سازی حقوق بازنشستگان به گوش رسید که اجرای این حکم مستلزم همسان سازی حقوق بارنشستگان است. در چند ماه اخیر در چند مرحله معوقات حقوق بازنشستگان به همراه حقوق ماهیانه آنها برایشان واریز شده است اما با توجه به رشد تورم حقوق بازنشستگان کفاف معیشت آنها را نمی دهد.

معاون پارلمانی رئیس جمهور در مورد متناسب سازی حقوق بازنشستگان گفت: سازمان برنامه و بودجه بدعهدی ندارد، باید درآمد وجود داشته باشد و بعد به طرح‌ها و پروژه‌ها اختصاص داده شود.

محمد حسینی، معاون پارلمانی رئیس جمهور در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه علی رغم اینکه دولت ۵۰ همت برای متناسب سازی حقوق بازنشستگان در نظر گرفته، اما نمایندگان علت عدم موافقت خود را احتمال بد عهدی سازمان برنامه و بودجه اعلام کردند، بیان کرد: سازمان برنامه و بودجه بدعهدی ندارد، باید درآمد وجود داشته باشد و بعد به طرح‌ها و پروژه‌ها اختصاص داده شود.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
1 نظر
  1. بازنشسته فرهنگی می گوید

    بازی موش و گربه را تمام کنید شما کار گزاران یک ملت هوشمند هستید .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.