تصمیم مهم جواد نکونام درباره ستاره مغضوب استقلال

جواد نکونام سرمربی جدید تیم استقلال تا روز یکشنبه به طور رسمی اسامی کادر فنی خود را به باشگاه استقلال معرفی خواهد کرد.

به کزارش اینتیتر به نقل از روزنو، باشگاه استقلال امروز مراسم معارفه ی جواد نکونام را برگزار کرد. این مربی به مدت دو فصل رهبری آبی ها را برعهده گرفت و قرار است تا روز یکشنبه اسامی دستیاران این مربی هم مشخص شود.

بر اساس خبرهای رسیده تصمیم او برای پست دروازه‌بانی حفظ بهزاد غلامپور به عنوان مربی دروازه‌بان‌ها است. این در حالی است که تماشاگران تیم استقلال بعد از دست رفتن جام قهرمانی حذفی از بهزاد غلامپور هم همانند حسین حسینی انتقاد کردند و خواستار جدایی او از کادر فنی تیم آبی شدند.

این انتقادات بعد از آن شدیدتر شد که مربی دروازه‌بان‌های استقلال در مصاحبه ای اعلام کرد، حسین حسینی در گل های خورده مقصر نبوده است. با این حال تصمیم جواد نکونام بر اساس خبرهای رسیده حفظ بهزاد غلامپور به عنوان مربی دروازه‌بان‌های استقلال است و شاید با این تصمیم حسین حسینی هم در جمع بازیکنان استقلالی باقی بماند و شاید ایده ی جواد نکونام برای خط دروازه استقلال حفظ این دو و جذب یک دروازه‌بان جدید باشد. به هر صورت در فصلی که استقلال بعد از نه فصل قهرمان لیگ برتر شد، آنهم در یک فصل بدون شکست بهزاد غلامپور مربی دروازه‌بان‌ها و حسین حسینی دروازه‌بان استقلال بودند.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.