تعداد کاربران پیام رسان ایتا به ۱۹ میلیون نفر افزایش یافت

وزیر ارتباطات گفت: پیام‌رسان ایتا توانست از سه میلیون کاربر فعال در سه ماه اخیر به ۱۹ میلیون کاربر فعال برسد.

به گزارش اینتیتر به نقل از فارس، عیسی زارع پور گفت: هر قدر که پیام‌رسان‌های داخلی که به مردم خدمت می‌کنند و مردم میلیونی به آن‌ها اقبال کرده‌اند، به زیرساخت اعم از تجهیزات، پهنای باند و حمایت‌های مادی و معنوی نیاز داشته باشند، ما در خدمتشان هستیم و این مسیری است که آن را دنبال می‌کنیم.

زارع‌پور در مورد ساز و کار و شرایط حمایت از پیام رسان‌های داخلی اظهار کرد: ما یک سری شرایط و ضوابطی داریم که تعداد کاربران پیام‌رسان‌ها از یک حدی که بیشتر شود، از آن‌ها حمایت می‌کنیم و تمام زیرساخت‌های مورد نیازشان را تأمین می‌کنیم.

وزیر ارتباطات خاطرنشان کرد: اکنون وزارت ارتباطات تمام توان خود را به کار می‌گیرد تا از چهار پیام‌رسان ایتا، بله، سروش‌پلاس و روبیکا که به مردم خدمت‌رسانی می‌کنند و کاربر بالای ۳ الی ۴ میلیون نفر در روز دارند، حمایت کند و هر چقدر هم لازم باشد ما حمایت‌های خودمان را در این مسیر ارتقاء می‌دهیم .

او ادامه داد: این که پیام‌رسان ایتا توانست از سه میلیون کاربر فعال در سه ماه اخیر به ۱۹ میلیون کاربر فعال برسد، نتیجه حمایت‌های وزارت ارتباطات بوده و ان‌شاءالله این حمایت‌ها ادامه خواهند داشت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.