تعویض‌های ساپینتو در خدمت پرسپولیس بود | خود استقلالی‌ها از حرکت آل‌کثیر به وجد آمدند

هافبک پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت: حالا قهرمانی در دست خود پرسپولیس است و نباید کاری به نتایج دیگر تیم‌ها داشته باشد.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرورزشی، رضا جباری درباره پیروزی تیم فوتبال پرسپولیس مقابل استقلال در دربی پایتخت اظهار داشت: قبل از دربی استقلالی‌ها خیلی امیدوار بودند تا با شکست پرسپولیس شرایط بهتری را بدست آورند ولی بازیکنان پرسپولیس نشان دادند برای دربی روحیه خیلی خوبی دارند. در واقع دربی ربطی به قدرت و بازی‌های قبلی دو تیم ندارد و تیمی که با روحیه باشد می‌تواند پیروزی را بدست آورد و شاگردان گل محمدی هم ثابت کردند برای دربی روحیه بالایی دارند.

وی افزود: پرسپولیس در نیمه اول و دوم بازی با برنامه تر بود و استقلال فقط به حرکات مهدی قایدی چشم دوخته بود. در نیمه دوم هم گل محمدی تعویض‌های خوبی انجام داد و تعویض‌های ساپینتو دقیقا چیزی بود که پرسپولیسی‌ها می‌خواستند. باید گفت تعویض‌های سرمربی استقلال در خدمت پرسپولیس بود تا سرخپوشان برد با ارزشی را کسب کنند.

جباری در ادامه خاطر نشان کرد: عیسی آل کثیر مهاجم زهر داری است و سر توپ او که عارف غلامی را محو کرد فوق العاده بود و فکر کنم خود استقلالی‌ها نیز از حرکت تکنیکی مهاجم پرسپولیس لذت بردند.

هافبک اسبق سرخپوشان گفت: ساپینتو با اینکه یک مربی اروپایی و حرفه‌ای است و توانسته بود استقلال را در هفته‌های اخیر دگرگون کند و تیمش را به صدر جدول برساند، اما در دربی نشان داد که مرد بازی‌های بزرگ نیست و پس از پایان بازی هم اخلاق را باخت. هجوم او به سمت داور و بی احترامی به تیم داوری اصلا برای یک مربی تیم بزرگ صورت خوشی ندارد.

جباری با اشاره به تساوی دو تیم سپاهان و ملوان نیز یادآور شد: سپاهان مثل دیدار با تراکتور، امتیاز از دست داد تا پرسپولیس با یک امتیاز بیشتر در صدر جدول لیگ برتر قرار بگیرد و بالطبع شانس بیشتری برای قهرمانی خواهد داشت. من مطمئن بودم سپاهان امتیاز از دست می‌دهد و حالا قهرمانی در دست خود پرسپولیس است و نباید کاری به نتایج دیگر تیم‌ها داشته باشد. ملوان همیشه یک تیم جنگجو است که جوانمردانه بازی می‌کند و تساوی این تیم من را به یاد اولین دوره لیگ برتر انداخت که ملوان با شکست دادن استقلال باعث قهرمانی پرسپولیس شد. فکر می‌کنم تاریخ بعد حدود ۲۱ سال دوباره برای پرسپولیس تکرار شد.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.