تغییر ساعت دربی، فعلا نه!

سهیل مهدی اعلام کرد که هنوز تغییر ساعت دربی پایتخت رسمی نشده است.

به گزارش اینتیتر و به نقل از ورزش سه، روز گذشته در خبرها آمده بود که سازمان لیگ ساعت دربی پایتخت را از ۱۵ به ساعت ۱۶:۱۵ تغییر داده است. موضوعی که در رسانه ها و فضای مجازی منتشر شد و خبر رسمی در این خصوص توسط سایت سازمان لیگ منتشر نشد که حالا این موضوع با واکنش مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ همراه شده است.

سهیل مهدی طی گفتگویی در این خصوص می گوید: همانطور که قبلا اعلام شده بود بازی راس تاریخ خودش برگزار می‌شود. روزهای ۲۲ و ۲۳ آذر سپاهان، شمس آذر و نفت آبادان از بازی‌های باقی مانده هفته پنجم میزبان هستند. برگزاری شهرآورد تهران هم روز ۲۳ آذر به قوت خودش باقی است. در مورد ساعت برگزاری بازی در حال صحبت هستیم. ساعتی اعلام شده که رسمیت پیدا نکرده اما اگر قطعی شود از طریق سایت سازمان لیگ اعلام می‌کنیم.

وی درباره اینکه آیا ساعت برگزاری دربی تغییر کرده است یا نه، توضیح داد: هنوز تغییری اعمال نشده است. این هم از جاذبه‌های شهرآورد است که یک موج رسانه‌ای ایجاد می‌شود. برخی گمانه زنی است و برخی هم مواردیست که هنوز به تصمیم نرسیده، رسانه‌ها لطف می‌کنند منتشر می‌کنند.

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ در مورد بلیت فروشی دیدار پرسپولیس و استقلال، گفت: طبق سهمیه‌ای گه در نظر گرفته شده و مسیری که همیشه در مورد فروش آنلاین وجود دارد، هوادارن می‌توانند از سایت مربوطه تهیه کنند. موضوعی که اخیرا بازار سیاه و جعل بلیت خواهش می کنم با توجه به اینکه بلیت ها فقط با کدملی افراد صادر می شود عزیزان فریب نخورند که بلیت را از مسیر دیگری تهیه کنند. برخورد قانونی دارد و اگر ممانعت از ورودشان شود ما شرمنده عزیزان می شویم.

مهدی همچنین درخصوص اینکه ارقام عجیبی مانند ۱۰ میلیون و ۱۵ میلیون تومان برای فروش بلیت در بازار سیاه اعلام شده، عنوان کرد: این نشان از اشتیاقاق هواداران برای ورود به ورزشگاه است. ظرفیت ورزشگاه به خاطر ساخت و سازها محدود شده، بهتر است هواداران سعه صدر داشته باشند و بازی را از گیرنده ها دنبال کنند. همان سکوها هست و اعداد را اعلام کرده‌اند. اجازه بدهید من اعلام نکنم ممکن است اشتباه کنم. بلیت فروشی برعهده باشگاه‌ها است و ما دخل و تصرفی نداریم.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.