جایزه بهترین فیلم جشنواره سوئدی به پارادایس رسید

«پارادایس» جایزه بهترین فیلم بلند سومین جشنواره بین‌المللی فیلم «های کُوست» در واستِر نُورلَند کشور سوئد را از آن خود کرد.

به گزارش اینتیتر به نقل از مهر، بنابر اعلام کمپانی American Brightlight Film Productions که پخش جهانی فیلم «پارادایس» را بر عهده دارد، فیلم سینمایی «پارادایس» به کارگردانی علی عطشانی که به بخش مسابقه سومین جشنواره فیلم «های کُوست» High Coast در واستِر نُورلَند کشور سوئد راه یافته بود، توانست جایزه بهترین فیلم بلند این جشنواره را به خود اختصاص دهد.

جشنواره بین‌المللی فیلم «های کُوست» فعالیت خود را از سال ۲۰۱۶ آغاز کرده است و سومین دوره آن در روزهای ۲۵ و ۲۶ آگوست امسال برابر با ۳ و ۴ شهریور ماه با حضور فیلمسازانی از سراسر جهان در کشور سوئد برگزار شد.

فیلم «پارادایس» ساخته علی عطشانی که بازیگرانی همچون جواد عزتی و مهران رجبی از ایران و الویا بورکات و کاترین فولوس از کشور آلمان در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند، سال ١٣٩۴ در کشورهای آلمان، اسپانیا و ایران فیلمبرداری شد.

داستان این فیلم که در راستای تبلیغ دین مبین اسلام و مذهب تشیع و نفی فرقه‌های دروغین منتسب به اسلام همچون طالبان و داعش است، درباره حضور سه روحانی ایرانی در کنفرانسی در کشور آلمان با عنوان «مذهب من» است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.