جدیدترین اطلاعیه صندوق بازنشستگی کشور در مورد احکام رتبه بندی معلمان

دریافت فیش حقوقی صندوق بازنشستگی به‌صورت اینترنتی انجام می‌شود و بازنشستگان محترم می‌توانند با اطلاعات زیر، فیش حقوقی خود را مشاهده کنند.

به گزارش اینتیتر به نقل از اندیشه معاصر، صندوق بازنشستگی کشوری از اصلاح احکام معلمان بازنشسته ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ بر اساس رتبه بندی خبر داد. در خبر این صندوق به نقل از اخبار فرهنگیان آمده است:

باعنایت به هماهنگی انجام شده با سازمان صندوق بازنشستگی کشوری، خروجی صندوق بازنشستگی شاغلین مربوط به معوقات ۶ماهه دوم فوق العاده رتبه بندی در سال ۱۴۰۰ تولید گردیده و جهت اصلاح احکام حقوقی بازنشستگان ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ به صندوق بازنشستگی ارسال خواهد گردید. به عبارت ساده تر، احکام بازنشسته‌های ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ بر اساس احکام رتبه بندی بزودی اصلاح خواهد گردید.

درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری

دریافت فیش حقوقی صندوق بازنشستگی کشوری به‌صورت اینترنتی انجام می‌شود و بازنشستگان محترم می‌توانند با اطلاعات زیر، فیش حقوقی خود را مشاهده و دریافت نمایند:

اطلاعات لازم برای دریافت فیش حقوقی
شماره دفتر کل

کد ملی

شماره حساب

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
1 نظر
  1. حمید می گوید

    باسلام این سایت صندوق بازنشستگی چند روزه قطع است و هیچکس هم جوابگو نیست حتی شمار ۲۵۰۰که راه ارتباطی هست پدر مورد وام ۳۰میلیونی که همیشه در راس اخبار گفته میشه بیشتر از یک‌ماهه که به هیچکس پرداخت نشده وباز مثل همیشه صندوق جوابی به این سوال هم نمیده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.