رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

جزئیات جلسه مدیرعامل پرسپولیس با ۲ کاپیتان | درویش آب پاکی را روی دست سرخ‌ها ریخت!

رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس در جلسه با کاپیتان های این تیم در مورد مسائل مالی صحبت کرد.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرورزشی، بازیکنان پرسپولیس دریافتی کمی تا اینجای فصل داشتند و اعضای این تیم حدودا بین ۳۰ تا ۳۲ درصد دریافتی داشتند. همین موضوع بعد از بازی مقابل ذوب آهن صدای بزرگترهای پرسپولیس را درآورد و نفراتی چون عالیشاه، ترابی و امیری به نمایندگی از سایر بازیکنان در خصوص مشکلات مالی مصاحبه کردند و خواستار رسیدگی مدیران باشگاه در این خصوص شدند. حتی ترابی به عنوان یکی از ستاره های ملی پوش پرسپولیس از درویش خواست تا خیلی زود در تمرین حضور پیدا کند و در خصوص مشکلات مالی برای بازیکنان توضیح دهد. درویش هم بعد از آنکه معاون خود یعنی حسین بادامکی را چند روز قبل سر تمرین فرستاد، امروز دست به کار شد و به تمرین رفت. او در واقع به حرف ترابی و بزرگترهای تیم گوش کرد و در تمرین امروز تیمش حاضر شد.

جلسه خصوصی با کاپیتان ها

پیگیری های ما از نزدیکان باشگاه پرسپولیس نشان می دهد که جلسه امروز درویش با همه اعضای تیم نبوده و مدیرعامل قرمزها فقط با چند ستاره پرسپولیس جلسه برگزار کرد. درویش امروز با بازیکنانی چون وحید امیری، امید عالیشاه، علیرضا بیرانوند،سروش رفیعی و مهدی ترابی جلسه خصوصی برگزار کرد. درویش در این جلسه از مشکلات مالی باشگاه حرف زد و از پرداخت بدهی ها در چند وقت اخیر صحبت کرد و اعلام کرد تمام تلاشش را خواهد کرد تا در چند روز آینده به بازیکنان پرداختی خواهد داشت.

درویش آب پاکی را ریخت!

مدیرعامل پرسپولیس در جلسه با بزرگترهای تیمش مدعی شد که منتظر واریزی از طرف بانک است و کارهای مربوط به اخذ وام را انجام داده تا طی روزهای آینده مقداری پول به حساب باشگاه واریز شود. با این حال درویش آب پاکی را روی دست بازیکنان پرسپولیس ریخت و اعلام کرد تا پایان سال جاری نمی تواند بیشتر از ۵ درصد به بازیکنان پرداختی داشته باشد.

بازیکنان به درویش: شب عید است، ما روی قراردادمان حساب کردیم!

بازیکنان پرسپولیس هم که مدت هاست دریافتی نداشتند و از خیلی از باشگاه های دیگر هم دریافتی شان کمتر بوده، به مدیرعامل پرسپولیس اعلام کردند که روی قراردادشان حساب کرده بودند و در روزهای پایانی سال برای هزینه کردن این پول برنامه ریزی کرده بودند. با این حال درویش با تشریح مشکلات عدیده باشگاه در زمینه مالی اعلام کرد توان پرداخت بیشتر از ۵ درصد را به بازیکنان ندارد . به غیر از ۵ درصدی که قرار است به بازیکنان طی روزهای آینده پرداخت شود، پرداختی بعدی به سرخ پوشان به بعد از تعطیلات نوروزی و احتمالا اردیبهشت ماه موکول خواهد شد و بازیکنان و اعضای پرسپولیس باز هم برای دریافت پول باید مدت زیادی را صبر کنند.

قبل از دربی پول می رسد؟

درویش در جلسه با بازیکنان پرسپولیس اعلام کرد همه تلاشش را می کند تا قبل از دربی به اعضای تیم پرداختی داشته باشد و احتمالا هم طی روزهای آینده این اتفاق خواهد افتاد. با این حال یک احتمال کم وجود دارد تا دریافتی باشگاه پرسپولیس از وام بانکی و اسپانسر کمی طولانی شود. در آن صورت بعد از دربی ۵ درصد از پول بازیکنان پرداخت خواهد شد.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.