رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

جزئیات پذیرش دانشجوی تحصیلات تکمیلی در پردیس‌های دانشگاه تهران

داوطلبان متقاضی تحصیل در رشته های کارشناسی ارشد و دکتری پردیس‌های بین‌المللی کیش و ارس دانشگاه تهران تا ۲۳ تیر ماه فرصت دارند نسبت به ثبت نام خود در این رشته‌ها اقدام کنند.

به گزارش اینتیتر به نقل از ایسنا، اداره کل خدمات آموزشی معاونت آموزشی دانشگاه تهران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: دانشگاه تهران در راستای تحقق رسالت خود مبنی بر گسترش دوره‌های تحصیلات تکمیلی در پردیس‌های بین‌المللی کیش و ارس، در مقاطع دکتری تخصصی و کارشناسی ارشد، از طریق آزمون اختصاصی برای سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ دانشجو می‌پذیرد.

پذیرش دانشجو از طریق آزمون اختصاصی برای سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ در پردیس بین‌المللی کیش برای مقاطع دکتری تخصصی (Ph.D)، دکتری تخصصی بین‌الملل (به زبان انگلیسی) و کارشناسی ارشد- کارشناسی ارشد بین‌الملل مجازی (به زبان انگلیسی) و در پردیس بین‌المللی ارس برای مقاطع دکتری تخصصی (Ph.D) و کارشناسی ارشد صورت می‌گیرد.

بازه زمانی ثبت‌نام برای این شیوه پذیرش دانشجو تا ۲۳ تیر ماه ۱۴۰۱ تعیین شده است و تاریخ تقریبی ارزیابی (مصاحبه) دکتری تخصصی نیز مرداد ماه سال جاری خواهد بود که طی اطلاعیه‌های بعدی از طریق سایت پردیس‌های کیش و ارس اطلاع‌رسانی خواهد شد.

همچنین داوطلبان به طور مستمر جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا اطلاع از تغییرات احتمالی در خصوص پذیرش رشته ها به سایت پردیس بین‌المللی کیش kish.ut.ac.ir و پردیس بین‌المللی ارس Aras.ut.ac.ir مراجعه کنند.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.